چوب حراج اپل به مدل های آیفون ۱۴

اپل فروش مدل ریفربیشد گوشی‌های سری آیفون ۱۴ را با قیمت بسیار پایین‌تر از مدل‌های اصلی آغاز کرد.

چوب حراج اپل به مدل های آیفون ۱۴

قیمت گوشی های آیفون‌ معمولا با معرفی مدل‌های جدید یا با تغییرات در بازار دچار نوسان می شود.ممکن است این اقدام جذابیت بیشتری برای مصرف‌کنندگان ایجاد کند. این مسئله می‌تواند منجر به افزایش فروش و محبوبیت بیشتر آیفون ۱۴ نسبت به مدل‌های قبلی شود.

اپل پس از مدت‌ها سرانجام آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس و آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس را وارد فروشگاه محصولات ریفربیشد خود کرد. به‌لطف این اتفاق، حالا آیفون‌های نسل قبل برای نخستین بار با تخفیف فروخته می‌شوند.

درحال‌حاضر آیفون ۱۴ پلاس در فروشگاه محصولات ریفربیشد اپل موجود نیست؛ اما سه گوشی دیگر قابل خرید هستند. قیمت آیفون ۱۴ از ۶۱۹ دلار، قیمت آیفون ۱۴ پرو از ۷۵۹ دلار و قیمت آیفون ۱۴ پرو مکس از ۸۴۹ دلار شروع می‌شود.

اپل گوشی‌های سری آیفون ۱۴ را تابستان ۲۰۲۲ عرضه کرد و پس از رونمایی سری آیفون ۱۵ شاهد توقف تولید آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس بودیم. غول امریکایی صنعت فناوری همچنان مدل‌های آکبند آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس را به‌ترتیب با قیمت پایه‌ی ۶۹۹ دلار و ۷۹۹ دلار می‌فروشد.

مدل‌ ریفربیشد آیفون ۱۴ با فضای ذخیره‌سازی حداکثر ۲۵۶ گیگابایت به‌فروش می‌رسد، با این‌حال آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس ریفربیشد مدل یک ترابایتی نیز دارند.

اپل گوشی‌های ریفربیشد سری آیفون ۱۴ را با باتری جدید، بدنه‌ی سالم و کابل جدید USB-C به لایتنینگ عرضه می‌کند. این گوشی‌ها مشکل فنی ندارند و عملاً مشابه دستگاه‌های آکبند هستند؛ اما تفاوتی مهم در شماره‌مدل‌شان دیده می‌شود. مدل‌های ریفربیشد آیفون با یک سال گارانتی عرضه می‌شوند.

منبع: زومیت
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها