جلیلی: با این همه ظرفیت جوانی بیکار نمی‌ماند

سخنرانی «سعید جلیلی» نامزد انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم دقایقی پیش در جمع هواداران خود در شهر گرگان آغاز شد.

جلیلی: با این همه ظرفیت جوانی بیکار نمی‌ماند

«سعید جلیلی» نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری که در سیزدهمین مقصد از سفرهای انتخاباتی خود به استان‌های کشور به گلستان سفر کرده است، در جمع مردم درمصلی شهر گرگان گفت: گلستان مجموعه ای ظرفیت ها را دارد و اگر خداوند به برخی کشورها برخی ظرفیت ها را داده، امروز در استان گلستان همه فرصت ها در اختیار ما قرار دارد.

وی ادامه داد: فرصت دیگر این مردم و جوانان عزیز هستند که امروز همه دارای تحصیلات اند. حق مردم این است که نه تنها شغل داشته باشند بلکه باید هرکدام از اینها برای کشور افتخار افرینی کنند.

سعید جلیلی بیان کرد: مردم عزیز این استان فرصت های ارزشمندی دارند و جهش در گلستان اتفاقی نیست و با مردم موفقی که دارد هر روستا می تواند  به سلول موفقیت تبدیل شود. شرط این است حقوق مردم را در اختیار آنها قرار دهیم و نمی شود فقط عده ای با فساد و رانت از تسهیلات بانکی استفاده کنند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز جنگل، کشاورزی، شیلات این استان می تواند با برنامه ریزی درست و روستاهای غنی و ارزشمند و جوانان این کشور ، به قله برسند. این همه ظرفیت و فرصت مجال این را نمی دهد که خدای نکرده جوان شما بیکار باشد. این فرصت را خداوند در اختیار شما قرار داده است. از یک جهان فرصت به بهترین شکل در این استان می بینیم و نتیجه یک جهان فرصت یک ایران جهش و گلستان جهش خواهد بود.

جلیلی با تاکید براینکه هر ایرانی یک نقش پرشکوه ایفا می کند،بیان کرد: امروز در استانه انتخاب هستیم و می گفتیم مشکلاتی که وجود دارد چگونه حل می کنید؟، می گفتند اجازه دهید با دو سه قدرتی که با ما دشمنی داشتند امتیاز دهیم و نتیجه ان چه شد و دیدید که توافق کردند و امتیازات را دادند و نتیجه ان چه شد که طرف مقابل از توافق خارج شد و تحریم ها دوبرابر شدو دلار ۳ هزار تومانی را ۳۰ تومان کرد.

وی در همین راستا تاکید کرد: عوض اینکه از مردم عذرخواهی کنند دوباره همان نسخه غلط منسوخ را برای مردم می پیچیدند. ضعف را با ضعف نمی توان برطرف کرد. ملتی می تواند موفقیت های خود را ادامه دهد تا تعامل گسترده و سازنده با جهان داشته باشد نه تعامل حداقلی و از موضع ضعف. امروز ملت می داند برای استفاده از یک جهان فرصت یک تعامل گسترده وجود داشته باشد. ملت ما انتخاب خواهد کرد تا جهش خود را شکل دهد.

جلیلی پیش از این به استان‌های خراسان جنوبی، قم، اراک، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، خوزستان، فارس، خراسان رضوی و یزد سفر کرده بود.

 

منبع: ایرنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    اخبار
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    پیشنهاد سردبیر