فرهنگیان به تیم سعید جلیلی پیوستند

۱۳۰۰ تن از اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور در بیانیه‌ای از دکتر سعید جلیلی در عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت کردند.

فرهنگیان به تیم سعید جلیلی پیوستند

سعید جلیلی از کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، که اعلام کرد، برای برگزاری ستاد انتخاباتی خود از کمک های مردمی استفاده می کند، اکنون با حمایت اساتید دانشگاه های کشور رو به رو شده است.

به نقل از روابط عمومی ستاد نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“ملت ایران به رئیس‌جمهور فعال، پرکار، آگاه و معتقد به مبانی انقلاب احتیاج دارد. ”

 مقام معظم رهبری، ۱۴ خرداد ۱۴۰۳

خبر شهادت رئیس‌جمهور انقلابی، خدوم، پرتلاش، باصفا و صمیمی ملت، رئیسی عزیز که خستگی نمی‌شناخت و تراز نوینی در خدمتگزاری به نظام جمهوری اسلامی به‌جای گذاشت، موجب تأسف و تأثر عمیق علاقه‌مندان به پیشرفت و تعالی کشور و نظام اسلامی گردید. اما با حضور ارزشمند جناب آقای دکتر سعید جلیلی، بارقه‌های امید برای استمرار مسیر خدمتگزاری صادقانه در دل آحاد مردم ایران زنده شد.

در این مقطع از تاریخ که جهان و منطقه در حال گذر از یک پیچ تاریخی و رسیدن به دوران جدیدی می‌باشد، آحاد ملت ایران انتظار استقرار تراز جدیدی از حکمرانی در کشور را دارند. در این راستا، سکان‌داری دولت توسط فردی که در عین وفاداری و اعتقاد عمیق به گفتمان حمایت از مستضعفین و محرومان، تعهد و آمادگی استفاده از ظرفیت بدنه نخبگانی کشور را دارد، ضروری و حائز اهمیت راهبردی است. ما به‌عنوان جمع کثیری از اساتید و نخبگان کشور، جناب آقای دکتر سعید جلیلی به‌عنوان شخصیتی مردمی و پاک‌دست را حائز نگاه برگرفته از آموزه‌های امام و رهبری در شکل‌دهی مناسبات جهانی و منطقه‌ای نوین، دارای برنامه روشن و شفاف جهت تحول نهادی کشور حاصل از سال‌ها کار عمیق و جمعی نخبگانی، معتقد به شفافیت و پاسخگویی به عموم مردم دانسته و ایشان را با رأی و حمایت مردم ایران، شایسته تصدی جایگاه ریاست‌جمهوری می‌دانیم.

براین‌اساس، ضمن اعلام آمادگی برای کمک و مشارکت در همه مراحل پیش‌رو برای تشکیل دولتی فعال و کارآمد، آگاه به شرایط و اقتضائات حاکم و معتقد به مبانی انقلاب اسلامی، بر تعهد و تمرکز دولت آتی بر رفع مشکلات معیشتی مردم، توسعه تعاملات سیاسی و اقتصادی با کشور‌های جهان و به‌ویژه همسایگان و اهتمام ویژه به آرمان‌های جبهه مقاومت و استفاده حداکثری از ظرفیت نخبگانی کشور تأکید نموده و از آحاد ملت سلحشور و نجیب ایران دعوت می‌کنیم با حضور پرشور خود در چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، به نامزد اصلح، جناب آقای دکتر سعید جلیلی رأی دهند.

والعاقبه للمتقین

اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

 • معلم ایرانی

  هر کس آزاد است. به چه کسی رای دهد. ‌يا مثل بنده اصلا شرکت نکند...‌یک عده معلوم‌الحال‌‌نباید به جای اکثریت فرهنگیان کشور ‌تصمیم بگیرند...التماس آگاهی و آزادی

 • ففه

  شرمنده....

 • محمود

  همه فرهنگیانی که ما می شناسیم به پزشکیان رأی می دهند نکنه منظور شما او چند نفری هست که بصورت فرمایشی شدن استاد دانشگاه هرچی بدبختی تحریم و گرسنگی و فلاکت کشیدیم دیگه بسه شعارهای توخالی جلیلی واسه ما معیشت و واسه مملکت اقتصاد نمی شه .

 • ناشناس

  ۱۳ نفر بگید واقعی هست

 • پیام

  این اساتید اسم و رسم ندارند؟استاد کدام دانشگاه هستند؟

 • ناشناس

  فرهنگیان از سیاست های عهد جاهلیتی و ضد فرهنگ و بدون تعامل آقای جلیلی متنفرند ! چگونه می توانند با روشن بینی که دارند به جلیلی بپیوندند !؟

 • ناشناس

  دوران خوش دکتراحمدی نژادیادمان نرودازمسکن ورفاهی وقیمت ارزون بنزین و...خداپشت پناهت هرجاکه باشی فرهنگیان

 • بنده خدا

  چه مزخرفات . فرهنگیان تنها پله برای ارتقائ دیگران : بانکدار ، لباس فروش ، دست فروش ،، عینک فروش ، نماینده ، شورا یعنی هرکی خریدار نداره از مال فرهنگی میره بالا . بعد نمی دونم چرا شرمنده هم نمیشن چرا نمیرن کنار از طرفی مگه فرهنگیان واقعا قشر نفهم جامعه ان که با این همه ظلم بخوان هر کسی رو مشایعت کنن . نه عزیزم دروغ دارید میگید

سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار
  سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  پیشنهاد سردبیر