رهن و اجاره مسکن در نظام آباد تهران چقدر هزینه دارد؟ + جدول

در این گزارش مشخصات آپارتمان های مناسب برای رهن و اجاره را در منطقه نظام آباد تهران مشاهده می کنید.

رهن و اجاره مسکن در نظام آباد تهران چقدر هزینه دارد؟ + جدول

نظام آباد یکی از مناطق شرق تهران است که از سمت شرق به نارمک و تهران نو، از سمت جنوب به میدان امام حسین(ع)، از شمال به میدان رسالت و از غرب به محله مجیدیه محدود می شود. این محله یکی از گزینه های مناسب برای رهن و اجاره مسکن است.

اگر قصد اجاره خانه در محله نظام‌آباد را دارید، این گزارش را از دست ندهید.

با ۵۰ میلیون تومان پول پیش و پرداخت ماهیانه ۱۰ میلیون تومان می‌توان واحدی ۳۵ متری ساخت سال ۱۳۷۹ را در نظام‌آباد اجاره کرد.

آپارتمانی با سن بنای ۱۹ سال و متراژ ۶۰ متر با داشتن ودیعه ۶۵۰ میلیون تومانی اجاره داده می‌شود. کرایه ماهیانه این واحد هشت میلیون تومان است.

اگر بودجه‌ای حدود ۶۳۰ میلیون تومان دارید، می‌توانید واحد آپارتمانی ۵۸ متری ساخت سال ۱۳۹۴ را رهن کامل کنید. همچینن، با ۷۹۰ میلیون تومان می‌توانید یک آپارتمان ۱۳ ساله با متراژ ۱۰۰ متر را در محله نظام‌آباد رهن کامل کنید.

واحد دیگری با زیربنای ۸۰ متر و سن ۲۳ سال، با ۳۰۰ میلیون تومان پول پیش و کرایه ماهیانه ۱۲ میلیون تومانی، قابل اجاره است.

با ودیعه ۲۰۰ میلیون تومان می‌توانید آپارتمانی ۵۵ متری با سن بنای ۱۳ سال را در نظام‌آباد اجاره کنید. کرایه این واحد ماهیانه ۱۲ میلیون تومان است.

برای اطلاع از قیمت اجاره آپارتمان‌های دیگر در محله نظام‌آباد جدولی را که در ادامه آماده کرده‌ایم بخوانید؛

قیمت-آپارتمان

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها
    پیشنهاد سردبیر