آزادراه تهران شمال | ترافیک سنگین | محور چالوس

آخرین وضعیت ترافیکی آزادراه تهران شمال / چالوس یکطرفه شد

آخرین وضعیت ترافیکی آزادراه تهران شمال / چالوس یکطرفه شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا گفت: امروز محور چالوس و آزادراه تهران-شمال به علت بار ترافیکی سنگین از استان تهران به سمت استان‌های شمالی کشور یکطرفه شد و این محدودیت تردد تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

 در ایام نوروز، استان‌های شمالی کشور به ویژه شهرهای مانند گیلان، مازندران و رشت، مقصدی پرطرفدار برای گردشگران داخلی و خارجی هستند. افزایش تعداد مسافران و گردشگران در این مناطق و همچنین، فقدان زیرساخت‌های کافی حمل و نقل عمومی و پارکینگ مناسب به عنوان دلایل اصلی ترافیک شدید در این استان‌ها هستند.

سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به اینکه فردا­ (شنبه، ۴ فروردین) آخرین روز تعطیلات ایام نوروز است، گفت: پیش بینی می‌شود بار ترافیکی مسیر شمال به جنوب محور چالوس سنگین شود و به همین علت فردا از ساعت ۹ صبح محور چالوس از استان‌های شمالی به سمت تهران یکطرفه می‌شود.

این مقام انتظامی افزود: در ­مسیر جنوب به شمال آزادراه تهران – شمال محدوده تونل شماره ۱۲ حدفاصل تونل شماره ۱۷ تا شهرستانک و تونل البرز تا انتهای آزادراه ترافیک سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور گفت: در مسیر جنوب به شمال محور چالوس حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه شاهد ترافیک سنگین هستیم.

سرهنگ شیرانی افزود: ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده‌های پیست آبعلی، لاسم و آب اسک داریم.

این مقام انتظامی گفت: تردد روان در مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت گزارش شده است.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر