فروش فوری جدید ایران خودرو + شرایط و جزییات

فروش فوری جدید ایران خودرو + شرایط و جزییات

شرایط فروش ایران خودرو در مرحله بیستم اولویت‌بندی سامانه یکپارچه، برای خودرو پژو پارس اعلام شد.

در فروش ایران خودرو فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی آن‌ها به عنوان اولویت‌های تابستان ۱۴۰۲ طرح عادی و جوانی به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس: www.esale.ikco.ir اسامی آن‌ها درج شده است می‌توانند در این بخشنامه ثبت نام کنند.

متقاضیان می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۲۱ شهریور به مدت ۱۰ روز نسبت به ثبت نام و تکمیل وجه اقدام کنند.

مرحله سوم سامانه یکپارچه فروش خودرو در حالی از روز  ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ آغاز به کار کرده است که بسیاری از متقاضیان مرحله دوم این سامانه، از خرید خود منصرف شده و اقدام به تکمیل وجه نکردند. در این دوره، برخلاف دوره‌های پیشین، اغلب شرکت‌های خودروساز و مونتاژکار حضور نداشته و تنها نام دو شرکت مدیران خودرو و کرمان موتور به چشم می‌خورد.

این طرح برای متقاضیانی در نظر گرفته شده که در مرحله دوم سامانه یکپارچه، ثبت‌نام کرده بودند و هیچ خودرویی به آن‌ها تعلق نگرفته بود یا موعد تحویل خودروی آن‌ها برای سال ۱۴۰۳ بود. به این ترتیب، تمامی این افراد می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این سامانه به نشانی Esalecar.ir محصول انتخابی قبلی را تغییر داده و یکی از محصولات عرضه شده در مرحله سوم را انتخاب کنند.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

 • غلامرضا

  واقعا انصاف نداریدما پارسال پول واریز کردیم بری خودرویی که بایست شهریور تحویلمان می شد ۱۴مهرداد هم تکمیل وجه کردیم هنوز خودرویمان فاکتور نشده

  • Hasam

   هنوز باید پول بدی کجای کاری

 • سجاد

  لطفاً توقرعه کشی شرکت پکنید

 • فاطمه اسماعیلی اذر

  سلام خواستم بپرسم منچند درصد در ایران خودرو دارم ونرم بسیار عالیستت

 • غلامرضا افشار

  پژو پارس تحویل پاییز۴۰۲کی پیامک میاد

 • ناشناس

  پس طرح مادران چی شد چرا به ما ماشین ندادین .پارس دیگه نمیدین .لطفا سایت باز کنین ماهم شاملمون بشه ثبت نام کنیم چرا طرح اجرا نمیکنین نوبت ما که رسید همچی ول شد

 • جلال

  سلام ترا و خدا ماشین ثبت نام کردیم سر موقع قرداد تحویل بدید

اخبار