پیش فروش جدید محصولات سایپا آغاز شد + شرایط و جرئیات

متقاضیانی که در بهمن ماه سال گذشته در این طرح ثبت‌نام کرده و اطلاعات آن‌ها به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده ارسال شده است، پس از ثبت مشخصات خودروی فرسوده خود شرایط لازم برای شرکت در این طرح را دارند، می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند.

پیش فروش جدید محصولات سایپا آغاز شد + شرایط و جرئیات

گروه خودروسازی سایپا به منظور افزایش عرضه محصولات خود به بازار، از ساعت ۱۰ صبح امرو (شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳) به مدت یک هفته تا ۲۶ خرداد، اقدام به پیش‌فروش محصولات برای متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده می‌کند.

بر این اساس، متقاضیانی که در بهمن ماه سال گذشته در این طرح ثبت‌نام کرده و اطلاعات آن‌ها به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده ارسال شده است، و پس از ثبت مشخصات خودروی فرسوده خود شرایط لازم برای شرکت در این طرح را دارند، می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند.

در این طرح، گروه سایپا خودروهای اطلس، شاهین با گیربکس اتوماتیک و کوییک GXR-L با رینگ آلومینیومی و ترمز ESC را عرضه می‌کند که تحویل آن‌ها در مهرماه سال جاری خواهد بود.

واجدین شرایط پس از دریافت پیامک از سوی گروه سایپا می‌توانند به نشانی اینترنتی https://saipa.iranecar.com مراجعه کرده و نوع خودرو را انتخاب، ثبت‌نام و پیش‌پرداخت را واریز کنند.

گفتنی است آغاز فرآیند ثبت نام پس از رویت و تایید اقرارنامه امکان پذیر بوده و حداکثر مهلت تکمیل فرآیند اسقاط و ارائه مدارک و مستندات لازم تا یک ماه قبل از موعد تحویل اعلامی (حداکثر تا پایان شهریور ۱۴۰۳) است و در صورت واریز وجه پیش پرداخت و عدم اقدام لازم برای اسقاط خودرو و اخذ تاییدیه فراجا و ستاد نوسازی در مهلت زمانی مذکور، ثبت نام و واریز وجه منتخبین باطل و مبلغ واریزی بدون پرداخت سود مشارکت و سود انصراف به حساب مشتری عودت می‌شود.

شرایط-پیش-فروش-محصولات-سایپا

منبع: ایسنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها