اختصاصی تیتر کوتاه:

افتتاح نمایشگاه تحول صنعت خودرو / گردهمایی بزرگان صنعت خودرو زیر سقف نمایشگاه تهران

افتتاح نمایشگاه تحول صنعت خودرو / گردهمایی بزرگان صنعت خودرو زیر سقف نمایشگاه تهران

دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو امروز آغاز به کار کرد.

مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو امروز ۲۳ آبان ماه با حضور عباس علی آبادی وزیر صمت، برخی از معاونین و مدیران این وزارتخانه، مهدی ضیغمی رئیس سازمان توسعه تجارت و جمعی از فعالان و متخصصان این حوزه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

۳۶ شرکت داخلی آخرین دستاوردها و خدمات خود در زمینه های خودروسازی و تحول این صنعت را از امروز تا ۲۶ آبان و در فضایی بالغ بر ۱۶ هزار متر مربع به نمایش گذاشته اند.

گفتنی است شرکت‌های حاضر در نمایشگاه جزو شرکت‌های بزرگ مانند ایران خودرو، سایپا، کرمان خودرو، مدیران خودرو و شرکت شایان دیزل، عماد خودرو و برخی شرکت‌های دیگر هستند.

هدف از برگزاری این رویداد طراحی و توسعه پلتفرم های بومی متنوع همراه با اصلاحات ساختاری در معماری خودروسازی و قطعه سازی کشور، رسوخ به بازارهای جهانی و تبیین فرصت های نوآوری و فناوری شرکت های صنایع خودروسازی در خودروهای مدرن برقی عنوان شده است.

برگزاری نشست‌های علمی، کارگاه‌های آموزشی، برنامه هایی همچون TEDShow از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه عنوان شده است.

سومین‌ نمایشگاه تحول صنعت خودرو با رویکرد خودروهای برقی، خودران و هوشمند از امروز تا ۲۶ آبان ماه، در سالن های ۸و۹، ۱۰ و ۱۱ و ۲۷ و از ساعت ۸ الی ۱۵ میزبان متخصصان، علاقه مندان و فعالان این حوزه است.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار