بورس | بورس اوراق | بازار سرمایه | بازار سهام | بورس کالا

واریز در سامانه های بورسی بدون محدودیت شد / بی محدودیت سهام بخرید

واریز در سامانه های بورسی بدون محدودیت شد / بی محدودیت سهام بخرید

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: کاربران و سرمایه گذاران قادر بودند روزانه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به قدرت خرید حساب کاربری خود اضافه کنند، اما اکنون مطابق با دستورالعمل‌های جدید بانک مرکزی و سازمان بورس این سقف حذف شده است.

شرکت‌های بورسی شرکت‌هایی هستند که سهام آن‌ها در بازار سرمایه معامله می‌شود و به عنوان شرکت‌های عام المنفعه در بازار سرمایه فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها از طریق انتشار سهام در بازار سرمایه سرمایه‌گذاری و تأمین منابع مالی انجام می‌دهند. آنها بر اساس عملکرد و عملیات تجاری خود در بازار سهام ارزشیابی می‌شوند و افزایش ارزش سهام آنها به نفع سرمایه‌گذاران می‌آید.

امکان واریز وجه بدون محدودیت در سامانه‌های معاملاتی بورس فراهم شد.

مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از امکان واریز وجه بدون محدودیت در سامانه‌های معاملاتی بورس خبر داد و گفت: کاربران سامانه‌های معاملاتی بورس اوراق بهادار از این پس می‌توانند قدرت خرید حساب کاربری خود را با هر مبلغی که مد نظر دارند، بدون محدودیت در درگاه‌های آنلاین بانکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک افزایش دهند.

وی افزود: تا پیش از این، کاربران و سرمایه گذاران قادر بودند روزانه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به قدرت خرید حساب کاربری خود اضافه کنند، اما اکنون مطابق با دستورالعمل‌های جدید بانک مرکزی و سازمان بورس این سقف حذف شده است.

منبع: سنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر