آمارعجیب فروش کولرگازی در سه ماهه اول سال

فروش کولرهای گازی شیائومی در فصل اول سال ۲۰۲۴ رشد ۶۳ درصدی تجربه کرد.

آمارعجیب فروش کولرگازی در سه ماهه اول سال

استفاده از کولرگازی در منازل، محیط‌های کاری و فضاهای عمومی اهمیت بسیاری دارد. این تجهیزات با افزایش راحتی و کیفیت هوای تنفسی، به بهبود کارایی در محیط‌های مختلف کمک می‌کنند.

شیائومی در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۴ بیش از ۶۹۰ هزار کولر گازی به بازار عرضه کرد که نسبت‌ به سال گذشته ۶۳ درصد رشد داشته است.

سود خالص شیائومی در فصل اول ۲۰۲۴ دو برابر شد و به ۶٫۵ میلیارد یوان (۸۹۷٫۶ میلیون دلار) رسید. بخش زیادی از این رشد نتیجه‌ی فروش خوب گوشی شیائومی و لوازم خانگی شرکت یادشده است.

از زمان ورود شیائومی به حوزه‌ی دستگاه‌های تهویه‌ی مطبوع در سال ۲۰۲۱، فروش این محصولات همواره روندی صعودی داشته است. در سال ۲۰۲۳ شیائومی توانست ۴٫۴ میلیون کولر گازی بفروشد.

بر اساس پیش‌بینی‌ها، شیائومی می‌تواند به هدف فروش هفت میلیون دستگاه کولر گازی و سهم بازار ۱۱٫۵ درصدی در سال ۲۰۲۴ دست پیدا کند. تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که تا سال ۲۰۲۶، حجم عرضه‌ی کولر گازی از تلویزیون‌‌های شیائومی پیشی بگیرد.

قیمت مقرون‌به‌صرفه، مصرف پایین انرژی، ظاهر مدرن و هماهنگی بالا با سایر لوازم خانگی هوشمند، از دلایل فروش چشمگیر کولرهای گازی‌ شیائومی عنوان می‌شود.

منبع: زومیت
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها