وام مسکن | صنعت نفت | صندوق بازنشستگی

وام مسکن برای کارکنان صنعت نفت / تسهیلات ۵۵۰ میلیونی خرید مسکن برای این افراد

وام مسکن برای کارکنان صنعت نفت / تسهیلات ۵۵۰ میلیونی خرید مسکن برای این افراد

معاون وزیر نفت از تصویب نهایی و ابلاغ وام مسکن کارکنان صنعت نفت خبر داد.

یکی از مزیت‌های اصلی وام مسکن، این است که به افراد کمک می‌کند تا بتوانند خرید یا ساخت یک ملک را به صورت پرداخت اقساطی انجام دهند. این وام‌های معمولاً با شرایطی برای بازپرداخت درازمدت ارائه می‌شوند و به این شکل امکان خرید یک ملک برای بسیاری از افراد فراهم می‌شود که در صورت نداشتن وام مسکن، خرید یا ساخت یک ملک را به سختی می‌توانند تحمل کنند.

معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گفت: مبالغ جدید وام‌های مسکن کارکنان صنعت نفت شامل وام خرید، تبدیل به احسن و تعمیرات به‌طور نهایی تصویب و ابلاغ شد.

مهدی علی مددی با اشاره به اینکه مبالغ جدید وام‌های مسکن کارکنان صنعت نفت ابلاغ شده است، افزود: وام‌های مسکن شامل وام خرید، تبدیل به احسن و وام تعمیرات پس از تصویب در هیات امنای صندوق‌ها و تأیید وزیر نفت سرانجام در شورای اداری و استخدامی صنعت نفت نیز تصویب نهایی شد.

وی ادامه داد: تسهیلات مسکن شامل تسهیلات خرید به مبلغ ۵.۵ میلیارد ریال، تبدیل به احسن به مبلغ ۲.۳ میلیارد ریال و تسهیلات تعمیرات مسکن به مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال تصویب شد.

علی مددی تصریح کرد: این بخشنامه برای اجرا در شرکت‌ها و معرفی متقاضیان برای پرداخت در صندوق‌های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت ابلاغ شد.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر