مژده به ساکنان شهر پردیس / این افراد تا پایان بهار خانه دار می شوند

مژده به ساکنان شهر پردیس / این افراد تا پایان بهار خانه دار می شوند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از تحویل ۳ هزار واحد مسکن مهر پردیس در خرداد امسال به متقاضیان خبر داد.

مسکن مهر یکی از بزرگترین برنامه‌های مسکن کشور است که به منظور ارائه‌ی مسکن با قیمت مناسب و بازپرداختی طولانی مدت برای اقشار مختلف جامعه طراحی شد.

خلیل محبت‌خواه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در خصوص تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر در آن شهر جدید، گفت: حدود ۳۰ هزار واحد مسکن مهر از ابتدای دولت سیزدهم در پردیس باقی مانده‌بود که با تلاش‌های شبانه‌روزی و همراهی و پشتیبانی وزیر راه و شهرسازی و صندوق ملی مسکن بخش عمده‌ای از آن واحدها به تعداد ۱۶ هزار واحد در دو مرحله و در آبان و اسفند تکمیل و تحویل متقاضیان شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس ادامه‌داد: تلاش خواهیم کرد تا در امسال هر سه ماه یک بار چندین هزار واحد را تکمیل کرده و تحویل متقاضیان بدهیم. با تأکید وزیر راه و شهرسازی و تلاش‌هایی که در شهرهای جدید در حال انجام است، تمامی واحدهای باقیمانده مسکن مهر پردیس قبل از اتمام دولت سیزدهم، تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.

این مقام مسئول توضیح داد: در خردادماه حدود ۳ هزار واحد مسکن مهر در پردیس تکمیل و تحویل متقاضیان می‌شود.

محبت‌خواه با تأکید بر اینکه کارگاه‌های ساخت مسکن در شهر پردیس شبانه روزی و سه شیفت در حال فعالیت است، اظهار امیدواری کرد تا در سال ۱۴۰۳ مانند سال ۱۴۰۲ که سال سازندگی و ساخت‌وساز در پردیس بود، کار تکمیل واحد و تحویل آنها به مردم با قوت بیشتری تداوم یابد.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

  • ناشناس

    فقط شعارنباشدسرعت رابالاببرید

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها
    پیشنهاد سردبیر