خودروسازی | طراحی خودرو | تولید خودرو | بهترین خودرو سال

بهترین خودروی سال ۲۰۲۴ انتخاب شد / هیوندای از رقبا جا ماند

بهترین خودروی سال ۲۰۲۴ انتخاب شد و یک خودرو از خودروسازی کیا موفق شد بهترین خودروی سال شود. شاسی‌بلند جدید کیا ای وی ۹ (Kia EV۹) در نمایشگاه بین‌المللی خودرو نیویورک توانست برای کسب عنوان خودرو سال، رقبایی مانند ولوو ای ایکس۳۰ و بی وای دی سیل را پشت سر بگذارد و برای کسب عنوان بهترین خودرو برقی جهان در سال ۲۰۲۴، بی ام و i۵ و ولوو ای ایکس۳۰ را از دور رقابت خارج کند. البته ولوو ای ایکس۳۰ توانست در حوزه دیگری موفق شود و عنوان بهترین خودرو شهری ۲۰۲۴ را از آن خودش بکند. از دیگر برندگان در این نمایشگاه بین‌المللی می‌توان از تویوتا پریوس برای کسب عنوان بهترین طراحی سال و فراری پروسانگ، فورد برونکو و بی ام و سری ۵ برای کسب عنوان بهترین خودرو لوکس جهان در سال ۲۰۲۴ نام برد. شاسی‌بلند تمام برقی کیا ای وی ۹ در نمایشگاه بین‌المللی خودرو نیویورک توانست برترین جایزه را به دست بیاورد و عنوان خودرو سال ۲۰۲۴ را از آن خودش بکند.

بهترین خودروی سال ۲۰۲۴ انتخاب شد / هیوندای از رقبا جا ماند

بهترین خودروی سال ۲۰۲۴ انتخاب شد و یک خودرو از خودروسازی کیا موفق شد بهترین خودروی سال شود.

شاسی‌بلند جدید کیا ای وی ۹ (Kia EV۹) در نمایشگاه بین‌المللی خودرو نیویورک توانست برای کسب عنوان خودرو سال، رقبایی مانند ولوو ای ایکس۳۰ و بی وای دی سیل را پشت سر بگذارد و برای کسب عنوان بهترین خودرو برقی جهان در سال ۲۰۲۴، بی ام و i۵ و ولوو ای ایکس۳۰ را از دور رقابت خارج کند.

البته ولوو ای ایکس۳۰ توانست در حوزه دیگری موفق شود و عنوان بهترین خودرو شهری ۲۰۲۴ را از آن خودش بکند. از دیگر برندگان در این نمایشگاه بین‌المللی می‌توان از تویوتا پریوس برای کسب عنوان بهترین طراحی سال و فراری پروسانگ، فورد برونکو و بی ام و سری ۵ برای کسب عنوان بهترین خودرو لوکس جهان در سال ۲۰۲۴ نام برد.

دیگر برند کره‌ای یعنی هیوندای نیز دست خالی از این رقابت‌ها برنگشت و توانست با خودرو آیونیک ۵ N عنوان بهترین خودرو عملکردی جهان در سال ۲۰۲۴ را به دست بیاورد.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها
    پیشنهاد سردبیر