پرسپولیس | استقلال | ای اف سی | کنفدراسیون فوتبال آسیا

مشتریان احتمالی استقلال و پرسپولیس مشخص شدند

مشتریان احتمالی استقلال و پرسپولیس مشخص شدند

در حالی که تا روز شنبه هفته آینده باید تکلیف مالکیت مشترک استقلال و پرسپولیس مشخص شود، از سه بانک به‌عنوان مشتریان این دو باشگاه یاد می‌شود.

دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا ۱۱ فروردین فرصت دارند تکلیف مالکیت خود را مشخص کنند تا بار دیگر اسیر مشکلات و قوانین سخت‌ای اف سی نشوند.

تکلیف مالکیت مشترک پرسپولیس و استقلال برای جلوگیری از حذف دو تیم از لیگ قهرمانان آسیا باید تا روز ۱۱ فروردین امسال مشخص شود.

در اواخر سال گذشته سخنگوی دولت از واگذاری دو باشگاه به دو بانک خبر داد و آگهی مربوط به واگذاری ۵۱ درصد سهام استقلال و پرسپولیس نیز منتشر شده است.

طبق آخرین پیگیری‌ها هم‌اکنون نام سه بانک ملت، صادرات و تجارت برای در اختیار گرفتن سهام این دو باشگاه مطرح است، پس از این سه بانک و در وهله چهارم نام بانک رفاه به میان آمده است.

هرچند گفته شده است سهام پرسپولیس به بانک ملت واگذار می‌شود، اما باید تا قطعی شدن این اتفاق منتظر ماند، در این صورت و اگر مشکلی پیش نیاید و همه چیز طبق برنامه پیش برود، استقلال نیز به یکی از دو بانک تجارت یا صادرات واگذار خواهد شد.

 همه این موارد در صورتی رخ خواهند داد که مشکلی پیش نیاید، در غیر این صورت احتمال دارد نام بانک‌های دیگر نیز به میان بیاید.

 

منبع: تسنیم
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر