سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی |

اولتیماتوم سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی به این متقاضیان + جزئیات

اولتیماتوم سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی به این متقاضیان + جزئیات

بر اساس اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی: متقاضیانی که در سامانه یکپارچه اولویت‌بندی شدند و با وجود مشخص بودن موعد تحویل خودرو، تمایلی به واریز وجه ندارند، چهار روز فرصت انصراف دارند تا امکان شرکت در طرح‌های بعدی را داشته باشند.

سامانه یکپارچه فروش خودرو ، سامانه ای است که با هدف تنظیم بازار خودرو، کوتاه کردن دست دلالان از بازار و در نهایت کاهش قیمت خودرو در بازار رونمایی شد. در این طرح خودروسازان بر اساس برنامه های تولید خود، اقدام به پیش فروش محصولات خود می کردند.

بر اساس اطلاعیه شماره ۸ سامانه یکپارچه سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی؛ متقاضیانی که در سامانه یکپارچه اولویت بندی شدند و با وجود مشخص بودن موعد تحویل خودروی شان، تمایلی به واریز وجه خودروی انتخاب شده نداشته و یا در آینده نخواهند داشت در صورت تمایل به شرکت در طرح‌های عرضه آینده، تا ۱۴ بهمن (ساعت ۲۳:۵۹) فرصت دارند با مراجعه به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی به آدرس https://esalecar.ir به انصراف از طرح اقدام کنند تا امکان شرکت در طرح‌های آینده برایشان فراهم شود. 

بدیهی است در صورت انصراف ندادن، سفارش محفوظ مانده و لغو نخواهد شد، اما امکان شرکت در طرح‌های بعدی برای این افراد وجود ندارد. 

براساس این گزارش؛ متقاضیانی که در سامانه خودروساز وجه خود را واریز کرده اند، تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش جدید در سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی را نخواهند داشت.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر