زمان تبلیغات دو نامزد نهایی انتخابات اعلام شد

وزیر کشور گفت: انتخابات با امنیت و سلامت کامل و با رقابت بسیار جدی و حضور ارزشمند مردم برگزار شد.

زمان تبلیغات دو نامزد نهایی انتخابات اعلام شد

احمد وحیدی در جمع خبرنگاران در وزارت کشور اظهار کرد: پایان مرحله اول چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام می‌کنم.

وی ادامه داد: یک بار دیگر در این چند ماه گذشته موفق شدیم همگی با هم یک کار بزرگ دیگری را تحقق ببخشیم و این انتخابات ۴۰ روز پس از شهادت شهید رئیسی برگزار شد. این انتخابات با امنیت و سلامت کامل و با رقابت بسیار جدی و حضور ارزشمند مردم برگزار شد.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: در اسرع وقت، آرا شمارش و نتایج اعلام شد. انتخابات سر وقت تعیین شده برگزار شد و شهادت شهید رئیسی خللی در روند اجرای انتخابات ایجاد نکرد.

وحیدی افزود: امیدواریم دو داوطلب باقیمانده و ستادهای شان قانون را کاملا رعایت کنند و شاهد رقابت اخلاقی از سوی آنها باشیم.

وزیر کشور بیان کرد: از قبل احتمال دور دوم پیش‌بینی شده و تعرفه‌های مرحله دوم از قبل آماده شده و از طریق سفارتخانه‌ها به کشورهای دیگر نیز ارسال شده و مشکلی نخواهیم داشت. بعید است انتخابات در کانادا برگزار شود؛ زیرا این کشور اجازه نداد انتخابات مرحله اول هم برگزار شود. البته وزارت خارجه رایزنی می‌کند ولی با توجه به شناختی که از آنها داریم، بعید است موافقت کنند. از سایر دولت هایی که بستر لازم برای انتخابات فراهم کردند، تشکر می‌کنم.

وحیدی خاطرنشان کرد: از فردا تبلیغات داوطلبان را خواهیم داشت و آنها تا چهارشنبه می‌توانند تبلیغات کنند، ولی پنجشنبه تبلیغات ممنوع است.

وزیر کشور در خصوص اقدام برخی ایرانیان خارج از کشور برای آزار رای دهندگان ایرانی، گفت: بسیار عمل زشتی بود که در برخی کشورها رخ داد و پلیس آنها دخالت و آنها را دستگیر کرد. این ماهیت ضد انقلاب ایران را نشان می‌دهد که ندای آزادی خواهی می‌دهند ولی از رای دادن مردم می‌ترسند.

منبع: ايسنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    اخبار
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    پیشنهاد سردبیر