قیمت ارز دیجیتال | قیمت بیت کوین | بازار کریپتو | قیمت تتر

قیمت جدید ارزهای دیجیتال / بیت کوین سقوط می‌کند؟

قیمت جدید ارزهای دیجیتال / بیت کوین سقوط می‌کند؟

یک تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال که به دلیل تحلیل‌های خود در این حوزه شناخته شده است، نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد، بیت‌کوین (BTC) به سطوح بالای تاریخ صعود خواهد کرد.

ارز دیجیتال یا به عبارت دیگر ارز مجازی، یک نوع ارزش دیجیتال است که بر اساس رمزنگاری ایجاد می‌شود. این ارزها بر اساس فناوری بلاک‌چین که یک پایگاه داده توزیع‌شده است، ایجاد می‌شوند. یکی از معروف‌ترین ارزهای دیجیتال بیت‌کوین است. ارزهای دیجیتال می‌توانند برای انتقال پول، سرمایه گذاری، خرید کالاها و خدمات، یا حتی به‌عنوان ارزش ذخیره‌سازی استفاده شوند. درحال‌حاضر، بازار ارزهای دیجیتال به‌زودی در حال توسعه است و در حوزه‌های مختلف از فناوری تا اقتصاد پیامد‌های فراوانی دارد.

این تحلیلگر در یوتیوب اظهار کرد: با توجه به میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای بیت‌کوین، احتمال سقوط مجدد بیت‌کوین به زیر ۳۱هزار دلار کم است.

وی می‌گوید: از لحاظ تاریخی، هنگامی که قیمت بیت‌کوین از خط میانگین متحرک منحرف می‌شود، از این خط پایین نمی‌آید البته در این مورد تضمینی نیست اما می‌تواند به این معنی باشد که به نظر من دوباره به زیر ۳۱هزار دلار نخواهیم رسید.

«نکته خوب این است که این پایه در حال افزایش است زیرا میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای همیشه در حال افزایش است، بنابراین ماه آینده ۳۱هزار دلار نخواهد بود، می‌تواند ۳۲هزار یا ۳۵هزار دلار باشد».

همچنین پلن بی پیش‌بینی کرد که بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، احتمالا در سه ماهه چهارم سال جاری به بالاترین حد خود خواهد رسید و به دنبال آن سقوط خواهد کرد.

به نقل از کارنسی، وی افزود: قبل از سقوط دیگر، بالاترین رکورد را خواهیم دید و این صعود معمولا ۶ ماه پس از هاوینگ اتفاق می‌افتد، بنابراین می‌توانیم در ماه اکتبر امسال (۲۰۲۴) شاهد رکورد جدیدی باشیم.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۶۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۰.۶۴ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۱۴ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۰۷ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴.۹۶ میلیارد دلار است که ۲۲.۴۶ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۳.۹ میلیارد دلار است که ۱۱.۱۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۳۰.۱۲ میلیارد دلار است که ۸۶.۱۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۷:۵۱ دقیقه به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۴۲ هزار و ۷۶۰.۶۷ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۰ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۱۸ درصد افزایش

۲- اتریوم

قیمت: ۲۲۹۵.۸۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۹ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۱۹ درصد افزایش

۳- تتر

قیمت: ۰.۹۹۹۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۵ درصد کاهش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۳۰۳.۹۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۳ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۰.۶۳ درصد کاهش

۵-  سولانا

قیمت: ۹۶.۶۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۲ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۷۰ درصد کاهش

۶-  ریپل

قیمت: ۰.۵۰۵۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۰۲ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۴.۳۴ درصد کاهش

۷- یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش

۸-  کاردانو

قیمت: ۰.۴۹۷۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۱۳ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۰.۹۰ درصد افزایش

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار