بسته خبری امروز؛

از توصیه وزیر صمت درباره خرید خودرو تا سورپرایز صحرایی برای فرهنگیان

در این بسته خبری آخرین اخبار اقتصادی و نیز قیمت‌ برخی از کالاهای اساسی در سطح بازار را برای شما فراهم کردیم. با ما همراه باشید.

از توصیه وزیر صمت درباره خرید خودرو تا سورپرایز صحرایی برای فرهنگیان

در عصر دیجیتال و فناوری‌های هوشمند، هدفی که زمان‌بر باشد و یا دیرهنگام کسب شود به مثابه شکست تعریف می‌شود. این ویژگی عصر حاضر یعنی سرعت و زودبازده بودن بر ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری افراد و به‌ویژه قشر نوجوان و جوان به مرور زمان تاثیرات منفی می‌گذارد که مهم‎ترین آن‌ها ترویج روحیه فردگرایی و عجول بودن است. بسیاری از این افراد در دام سودجویانی می‌افتند که به طمع ثروت‌اندوزی و سودآوری‌های استثنایی دست به هر اقدامی می‌زنند.

موج جدید کاهش قیمت طلا و سکه به راه افتاد

نادر بذرافشان گفت: امروز در بازارهای جهانی شاهد کاهش ۶۷ دلاری قیمت اونس طلا هستیم که تقریبا کاهش چشمگیری است. بازار طلای ایران نیز تحت تاثیر این جریان قرار گرفته است.

متقاضیانی که در بهمن ماه سال گذشته در این طرح ثبت‌نام کرده و اطلاعات آن‌ها به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده ارسال شده است، پس از ثبت مشخصات خودروی فرسوده خود شرایط لازم برای شرکت در این طرح را دارند، می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند.

قیمت جدید طلا و سکه امروز در بازار اعلام شد.

مطابق جدول زمان‌بندی، مابه‌التفاوت پرداخت فروردین ماه بلافاصله پس از اتمام واریزی‌های حقوق خرداد ماه، به‌ طور جداگانه به حساب مستمری‌بگیران واریز خواهد شد.

وزیر صمت گفت: به خانواده‌ها و مردم توصیه می‌کنم که عجله نکنند و اطمینان داشته باشند که به شرایط پایدارتری دست خواهیم یافت و می‌توانند در شرایط بهتری خرید خودروی خود را انجام دهند.

شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با افت ۱۸ هزار واحدی به سطح ۲ میلیون و ۶۳ هزار واحد رسید.

وزیر آموزش و پرورش از تدوین و تقدیم «لایحه تقویت مدارس دولتی» به مجلس در آینده نزدیک و بهره‌برداری از ۹۵۰ مدرسه، فضای فرهنگی و ورزشی تا پایان دولت خبر داد.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها