افزایش قیمت ۶۶ میلیونی محصولات لاکچری مدیران خودرو

شرکت بهمن موتور قیمت فیدلیتی پرایم را برای اردیبهشت ۱۴۰۳ افزایش داد.

افزایش قیمت ۶۶ میلیونی محصولات لاکچری مدیران خودرو

این افزایش قیمت هم برای مدل ۵ نفره و هم برای مدل ۷ نفره اعمال شده است و تسویه حساب مشتریانی که از این پس خواهان خرید فیدلیتی پرایم هستند، با قیمت‌های جدید صورت خواهد گرفت.

 

افزایش قیمت فیدلیتی پرایم در اردیبهشت ۱۴۰۳:
خودرو قیمت قبل قیمت جدید میزان افزایش
فیدلیتی پرایم ۵ نفره ۱,۳۴۲,۸۰۰,۰۰۰ ۱,۴۰۸,۹۰۰,۰۰۰ ۶۶,۱۰۰,۰۰۰
فیدلیتی پرایم ۷ نفره ۱,۳۴۷,۱۰۰,۰۰۰ ۱,۴۱۳,۷۰۰,۰۰۰ ۶۶,۶۰۰,۰۰۰

همان‌گونه که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، قیمت فیدلیتی پرایم به ازای هر تیپ حدود ۶۶ میلیون تومان افزایش یافته است. مطابق رویه جدید وزارت صنعت، در هر دور از عرضه خودروها پس از چندماه، شاهد افزایش قیمت‌ها هستیم. بنابراین می‌توان گفت که به‌زودی شرایط فروش فیدلیتی پرایم از سوی بهمن موتور اعلام خواهد شد تا متقاضیان نسبت به خرید این خودرو اقدام کنند.

هم‌اکنون برای خرید فیدلیتی پرایم از بازار آزاد، به حدود ۱.۹ میلیارد تومان وجه نقد نیاز دارید. نسخه ۵ نفره این کراس‌اوور با قیمت تقریبی یک میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد، درحالی‌که نسخه ۷ نفره یک میلیارد و ۹۵۵ میلیون تومان قیمت دارد. انتظار داریم پس از افزایش نسبی قیمت این خودرو توسط گروه بهمن، نرخ‌ها در بازار آزاد نیز افزایش یابند.

فیدلیتی پرایم درواقع با نام جتور X۷۰s شناخته می‌شود و نسخه‌ای متفاوت از نسل اول چری تیگو ۷ به حساب می‌آید. مشخصات فنی جتور X۷۰s با چری تیگو ۷ نسل اول مشترک است. گروه بهمن از زمستان ۱۴۰۱ و پس از انتقادات مشتریان،‌ گیربکس فیدلیتی پرایم را تغییر داد. جعبه دنده دوکلاچه خشک این خودرو کنار گذاشته شد و به‌جای آن از گیربکس شش سرعته تر استفاده شد. بااین‌حال مشکل اصلی فیدلیتی پرایم کمبود فضای پا برای صندلی‌های ردیف سوم است،‌ چرا که نصب هفت صندلی روی پلتفرم یک کراس‌اوور کوچک نتیجه مطلوبی را در پی ندارد.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها