مسکن| قیمت مسکن | اجاره خانه| بازار مسکن|

خرید آپارتمان های لوکس ولنجک چقدر پول می خواهد؟ / ۶۰ متر خانه در بالا شهر چند؟

خرید آپارتمان های لوکس ولنجک چقدر پول می خواهد؟ / ۶۰ متر خانه در بالا شهر چند؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ولنجک تهران خواهیم‌ پرداخت.

اگرچه بازار مسکن مدت هاست که در رکود به سر می برد اما قیمت خانه ها در بالا شهر تهران همچنان نجومی است و برای خرید این واحد ها باید پول بسیاری داشته باشید.

محله ولنجک تهران با امکانات عالی برای زندگی افراد مختلف در دسترس برای زندگی هست. واحدهای مسکونی ولنجک دارای تراکم مناسبی برای زندگی هستند با وجود فضاهای سبز و مراکز غیر مسکونی، زندگی در این منطقه بسیار دلپذیر است. ولنجک دارای امکانات تفریحی بسیار زیادی است. بام تهران و تله کابین توچال و جاذبه های دیدنی این منطقه می باشند.

واحد آپارتمانی ۱۳ ساله در محدوده ولنجک با متراژ ۲۱۳ متر و ۳ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۵۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحد آپارتمان دیگری در همین محدوده با متراژ ۱۶۰ متر و ۳ اتاق خواب با توجه به اینکه ۲۱ سال از ساخت این واحد میگذرد در روز های گذشته معادل ۳۱ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

آپارتمان ۱۵ ساله دیگری در محله ولنجک با متراژ ۱۴۵ متر و ۳ اتاق خواب را میتوانید با بودجه‌ای بالغ‌بر ۲۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

همچنین با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۲۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان میتوانید آپارتمانی ۱۳ ساله با متراژ ۱۲۴ متر و ۲ اتاق خواب را در محله ولنجک خریداری کنید.

اگر قصد خرید واحدی نوساز در محدوده ولنجک را دارید، میتوانید آپارتمانی ۱۵۰ متری با ۳ اتاق خواب را به قیمت ۵۶ میلیارد تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمان نوساز دیگری در همین محدوده با متراژ ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۲۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۱۴ میلیارد تومان، میتوانید آپارتمانی ۶۰ متری با ۲ اتاق خواب را با توجه به اینکه ۱۴ سال از ساخت آن میگذرد را خریداری کنید.

قیمت مسکن

 

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر