چه خبر از طرح حذف حجاب در مدارس ابتدایی دخترانه؟

چه خبر از طرح حذف حجاب در مدارس ابتدایی دخترانه؟

معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش گفت: ممکن است در آینده وزارتخانه به تشخیصی برسد که پیگیری هایی را در زمینه حذف حجاب در مدارس ابتدایی دخترانه بدون مرد داشته باشد.

 قاسم احمدی لاشکی در مورد پیشنهاد حذف حجاب در مدارس ابتدایی دخترانه بدون کادر و مستخدم  مرد، گفت: این مسئله در حد حرف است و‌هنوز بحث کلی آن نهایی نشده و‌بنده نیز اطلاع دقیقی از آن ندارم .

وی با بیان این مطلب افزود: باید با متولیان امر در این حوزه صحبت شود. تا این لحظه پیشنهادی به ما داده نشده است ولی ممکن است در آینده وزارتخانه به تشخیصی برسد که پیگیری هایی را در این زمینه داشته باشد. اگر دیدیم ضرورت دارد ورود می کنیم  ولی تا این لحظه چیز خاصی نداریم.

معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش افزود: این قانون و ضابطه نیست ولی ما دوست داریم که بچه های ما در محیط ایمن راحت باشند؛ ولی اینکه آیا این فضا را داریم باید فکر کنیم و تدبیر کنیم. ممکن است بودجه و زمان بخواهد ولی فعلا کار جدیدی اتفاق نیفتاده است.

وی گفت: فعلا اینها پیشنهاد است و اینکه آیا در ابتدایی یا متوسطه یک و دو انجام شود فعلا چیزی معلوم نیست.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

  • ناشناس

    سلام درخت از اول هرجور هرس شود کج یا راست به همان ترتیب قد علم می کند این روش عادت دادن بچه ها به بی حجابی در آینده می باشد حالا دگر صلاح خودسران دانند

اخبار