نقد تند و تیز یک نماینده به گرانی مرغ

نقد تند و تیز یک نماینده به گرانی مرغ

نایب رئیس مجلس درباره تذکر نماینده مردم اراک در مجلس پیرامون وضعیت عرضه مرغ در بازار به کمیسیون های کشاورزی و اقتصادی ماموریت داد تا با برگزاری جلساتی وضعیت عرضه مرغ و نان در بازار را تعیین تکلیف کنند.

به گزارش تیترکوتاه؛ محمدحسن آصفری نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی قوه مقننه در تذکر شفاهی، گفت: متاسفانه گوشت مرغ در شهرها کمیاب شده یا با قیمت های بسیار بالا عرضه می شود که می‌طلبد وزارت جهاد کشاورزی تکلیف این موضوع را روشن کند.

وی افزود: سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در گذشته رئیس سازمان دامپزشکی کشور بوده است اگر واقعا برنامه ای برای اداره این وزارتخانه دارد هرچه سریع تر تکلیف نحوه عرضه مرغ را روشن کند.

نماینده اراک در مجلس ادامه داد:متاسفانه امروز مرغ از سفره مردم پریده است و شرایط اقتصادی آن ها به ویژه در تامین کالاهای اساسی بسیار بد است و این در حالی است که مرغ مربوط به سفره افراد محروم و طبقه متوسط است و اگر قرار باشد از سفره آن ها بپرد چه کالایی را به جای آن جایگزین کرد.

 

آصفری ضمن تاکید بر اینکه دولت باید به این موضوع ورود پیدا کند با اشاره به بازدیدهای میدانی خود درهفته سرکشی به حوزه انتخابیه از بازار، خاطرنشان کرد: سرپرست وزارت جهاد کشاورزی باید هرچه سریع تر تکلیف عرضه مرغ که روز به روز قیمت آن بالاتر می رود و حتی صحبت هایی در مورد افزایش قیمت احتمالی آن تا بالای 100 هزار تومان نیز شنیده می شود را روشن کند.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر نماینده اراک بیان کرد:مردم در این زمینه مراجعاتی نیز به ما داشتند بنابراین از رئیس کمیسیون کشاورزی درخواست می کنیم که در رابطه با این موضوع جلسه ای برگزار کرده و تعیین تکلیف کند.

نایب رئیس مجلس از کمیسیون اقتصادی مجلس نیز خواست که در رابطه با وضعیت صف‌های نان نیز جلسه‌ای تشکیل داده و این موضوع را نیز به سرعت تعیین تکلیف کنند.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار