این خودرو را بدون قرعه کشی با قیمت کارخانه بخرید + جزییات

این خودرو را بدون قرعه کشی با قیمت کارخانه بخرید + جزییات

شرایط ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی ویژه شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.

 مهلت ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد. برای ثبت نام نیازی به شرکت در سامانه یکپارچه خودرو نیست. طرح جدید فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه متقاضیان عادی است و موعد تحویل خودروی عرضه شده  نیز۳۰ روزه اعلام شده است.

ثبت نام ایران خودرو شهریور ۱۴۰۲

فروش فوق العاده ایران خودرو در شهریور ۱۴۰۲ مربوط به وانت آریسان دوگانه سوز صفر ۱۴۰۲ است. قیمت کارخانه ایران خودرو یعنی ۳۸۳ میلیون تومان برای این محصول درنظر گرفته شده است. موعد تحویل ایران خودرو در این طرح نیز ۳۰ روزه است. 

فروش-فوقالعاده-ایران-خودرو

در این نوع فروش از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد. 

لینک سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲

تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

زمان ثبت نام ایران خودرو شهریور ۱۴۰۲

زمان ثبت نام ایران خودرو مرداد ۱۴۰۲ از شنبه ۴ شهریور آغاز شده است و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

مراحل واریز وجه ایران خودرو شهریور ۱۴۰۲

مرحله اول: متقاضی با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو نسبت به انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام کند.  دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام است. لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

پس از انتخاب نوع خودروی مورد نظر توسط متقاضی، در صورتی که فرد قبلآ در سایت پروفایل ایجاد نکرده باشد به مرحله ثبت اطلاعات هویتی هدایت شده و میتواند نسبت به ایجاد / ویرایش پروفایل اقدام کند.

مرحله سوم: در پایان فرآیند ثبت نام، متقاضی جهت پرداخت وجه خودروی انتخابی، به درگاه پرداخت اینترنتی هدایت شده و اقدام به واریز وجه می‌کند، به وجوه واریزی از طریق غیر سایت ایران خودرو به آدرس ir.ikco.esale ، ترتیب اثری داده نمی شود.

مرحله چهارم: متقاضی ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی باید پس از مرحله واریز وجه، نسبت به انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کدپستی) و شرکت بیمه گر از طریق پنل کاربری در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس ir.ikco.esale اقدام کند.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

 • قدرت طهماسبی

  بسیار گران

 • منصور روشنی

  سلام آخه این چه قیمتی گذاشتین بسیار گران در کشورهای عربی شاید حدود۲۵۰تا۳۰۰میلیون باشه این حق مردم نیست ک ۴۰ ساله هنوز ک هنوزه منتظرامکانات رفاهی و آسایش و...برای خرید این ماشین باید چند وام بسیار سنگین بگیری ک امکانش نیست تازه بر فرض مثال وامم بگیری تا آخر عمر باید قسط بدی

 • ناشناس

  به حق چیزای ندیده...اریسان ۳۸۰,تومن؟!؟ مگه داریم

 • علی

  ملتو مسخره کردین با این قیمت‌ها مردم عادی تا آخر عمر حسرت یه ماشین بخورن... قدرت خرید تولید آشغال داخلی رو از مردم گرفتید بعد میگید ماشین خارجی وارد میکنیم اون هم با فلان قیمت واقعا...تو دنیا هیچ کشوری حتی مثل افغانستان که از روز عزل تاالان درحال جنگه همچنین کاری درزمینه خودرو با هموطناش نکرده که شما کردید...

 • سعید

  یک جور بی احترامی به شعور خریداره

 • زهره اکبری نژاد

  آخه این چجوریزکاریه که می وحید دقتی قطعات رو از خارج وارد می کنید با دلار آزاد و بعد با مونتاژ بسیار بی کیفیت می سازید و آخرش به قیمت خون پدرتون بهم می‌میفروشین، اصلا چرا خودر رو وارد نمی کنید وقتی عرضه تولید یا کیفیت رو ندارین اینجوری حداقل به نام دلار آزاد یه خودرو با قیمت بالا یه خود و با. کیفیت به مردم می فروشین

 • M p

  خدا سایه این دو شرکت خودرو ساز وقیه رو از سر ملت ایران برداره که اینطور با سیاست آشغالای به ظاهر تولید داخل رو به قیمت کلان و به شکل قرعه به مردم ندن یواش یواش بقیه محصولاتم مثل آریسان با قیمت کذایی بدون قرعه تقدیمتون میشه...

اخبار