بهترین برند های لوازم تحریر دنیا

بهترین برند های لوازم تحریر دنیا

در این مقاله به بررسی لوازم تحریر ژاپن می پردازیم.

غولی به نام ژاپن 

حتما شما هم ژاپن را با کیفیت فوق العاده ماشین هایش می شناسید غول های تولید ماشین ژاپنی تویوتا و مزدا دنیا را به تسخیر خود گرفته اند .علاوه بر این باید بدانید اقتصاد ژاپن الکی به قدرت اول دنیا تبدیل نشده است و آن ها در صنعت های دیگر هم حرف برای گفتن دارند .یکی از این صنعت ها ، صنعت لوازم تحریر می باشد که کیفیت لوازم تحریر ژاپن سرامد در دنیا می باشد . در این مقاله به بررسی لوازم تحریر ژاپن می پردازیم.

چرا لوازم تحریر ژاپنی به حس جهانی تبدیل شده اند؟

در هر جای دنیا که باشید محبوبیت لوازم تحریر ژاپنی غیر قابل انکار می باشد . زیبایی خاصی در هر یک از این محصولات وجود دارد اما شاید سخت باشد که بگویید چرا ؟شاید این حرکت نرم خودکار های ژاپنی باشد که در دست گرفتن آن ها دلپذیر می باشد . یا شاید این نوت بوک های ظریف پر از کاغذ های زیبا باشد .اما این محدود به خودکار و کاغذ نیست گردشگران برای خرید لوازم تحریر ارزان وشیک  به این کشور می روند.خرید لوازم تحریر ارزان و شیک برای بزرگسالان نیز جذابیت های خاصی دارد .در کشوری که به نظم و آراستگی و ظرافت مشهور است باید دید که کدام اول است سازماندهی ژاپنی ها یا لوازم تحریر که باعث این سازماندهی و نظم شده است.

لوازم-تحریر

انواع لوازم تحریر ژاپنی 

لوازم تحریر ژاپنی میتواند انواع زیادی از اقلام را در بر بگیرد در ادامه لیستی از انواع لوازم تحریر را برایتان منتشر می کنیم :

خودکار و مداد ژاپنی

اوج هنر لوازم تحریر ژاپنی در قلم و خودکار های ژاپنی می باشد برندهای معروف ژاپنی ساکورا و پایلات می باشند که در عرصه تولید انواع خودکار و مداد در سایزها و رنگ های مختلف فعالیت دارند.

برند خودکار zebra را تقریبا ایرانی نیست که نشناسد برندی پر طرفدار که با امدنش به بازار های ایران به سرعت طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرد.

قلم های ژل:

یکی از انواع قلم های می باشد که توسط شرکت ساکورا تولید شده است و به جوهر آن اجازه می دهد تا زمان استفاده جامد بماند و سپس به مایع تبدیل می شود.

قلم مو ها:

از آن جایی که زبان ژاپنی از نظر تاریخی با قلم مو نوشته می شود لازم بود که شرکت ها قلم مو نیز تولید کنند . قلم مو دارای نوک ارتجاعی و مو مانند هستند.

علاوه بر این ها ژاپنی ها در تولید لوازم تحریر فانتزی نیز سرامد هستن و در کنار کشور کره و چین در تولید این لوازم مشهور هستند.

لوازم-تحریر2

کاغذ ژاپنی:

کاغذ سنتی در ژاپن که واشی نامیده می شود از الیاف سه کارخانه مختلف تولید می شود که ضخیم تر و جاذب تر از کاغذ معمولی می باشد .واشی یکی از محصولات کاغذی ظریف و با کیفیت محسوب میشود که در کارت پستال ها و کاغذ های دعوت نامه مورد استفاده قرار میگیرد.البته باید به یاد داشته باشید همه ی کاغذ های که در ژاپن تولید می شوند واشی نیستند.

در ژاپن کودکان از کودکی برای نوشتن اماده می شوند و وجود لوازم تحریر مناسب و با کیفیت حس و علاقه ی آنان را به نوشتن زیاد میکند.

به طور مشابه به عشق تاریخی مردم ژاپن به کاغذ فکر کنید ،که بیشتر در اوریگامی هنر تا کردن کاغذ دیده می شود.

در پایان شما نیز اگر به دنبال لوازم تحریر ارزان ولی با کیفیت و شیک میگردید برندهای ژاپنی و کره ای بهترین انتخاب برای شما میباشند و شما میتوانید این برند هارا از آنلاین شاپ های لوازم تحریر که در سراسر ایران فعالیت دارند مانند آنلاین شاپ لوازم تحریر پلنگ صورتی و فروشگاه اینترنتی دیجیکالا خرید نمایید .

رپورتاژ
برچسب‌های خبر
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار