قیمت های احتمالی آیفون ۱۴ در بازار ایران

قیمت های احتمالی آیفون ۱۴ در بازار ایران

ورود سری جدید گوشی‌های آیفون به دلیل نوع نگاه گاه لاکچری گروهی به این محصول در روز‌های ابتدایی ورودش به بازار سبب می‌شود تا در ابتدای عرضه جهانی این محصول شاهد قیمت‌های نجومی اش در بازار ایران باشیم!

گوشی های آیفون در بازار موبایل در روزهای نخست ورود، چیزی شبیه به میوه های نوبرانه! تجارتی با حباب زیاد که البته مشتریانی دست به نقد برای اول بودن به پایش نشسته اند!

اولین سری از آیفون‌های جدید که با قیمت پایه حوالی ۳۵ میلیون تومان به بازار جهانی می‌آیند احتمالا در انتهای هفته پیش رو یا ابتدای هفته بعد، نمونه‌های رجیستر شده مسافری این گوشی به بازار ایران می‌رسند. قیمت شان چقدر است؟ در نمونه‌های قبلی تا دو برابر قیمت پایه هم برای این محصولات پرداخت شده، اما حالا با توجه به گرانی بیش از حد تلفن همراه در یکی دو سال اخیر باید دید، این حباب اولیه امسال چقدر خواهد بود.

اگرچه در باره آیفون‌های جدید این هیجان بازار برای محصول اصلی یعنی مدل پرومکس ۱ ترا بیشتر است. مدلی که تازه از نیمه مهرماه عرضه جهانی آن آغاز می‌شود ایران می‌آیند باید شاهد قیمت نجومی اش در ابتدای ورودش به بازار باشیم. گوشی حدود ۱۷۰۰ دلاری که باید قیمتش حدود ۵۵ میلیون تومان باشد.

تقریبا از یک ماه دیگر کم کم ورود انبوه و رسمی گوشی های آیفون ۱۴ به بازار کشورمان آغاز خواهد شد و از آن زمان به بعد، قیمت‌ها کمی متعادل‌تر می‌شود. برای خرید آیفون ۱۴ حداقل ۳۲ میلیون تومان، برای خرید آیفون ۱۴ پلاس حداقل ۳۵ میلیون تومان، برای خرید آیفون ۱۴ پرو حداقل ۳۹ تا ۴۰ میلیون تومان و برای خرید آیفون ۱۴ پرو مکس حداقل ۴۳ تا ۴۵ میلیون تومان هزینه کنید و طبیعتا هر چه ظرفیت حافظه بیشتری بخواهید، هزینه شما چند میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

شروین  اشیدری
شروین اشیدری
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار