قیمت سینه مرغ | قیمت امروز مرغ | قیمت فیله مرغ

آخرین قیمت مرغ اعلام شد / هر بسته ران مرغ در بازار چند؟

آخرین قیمت مرغ اعلام شد / هر بسته ران مرغ در بازار چند؟

قیمت گوشت مرغ در بازار روز برای تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ اعلام شد که بر اساس آن هر بسته گوشت جوجه کباب ران مرغ ۰.۹ کیلوگرم ۱۷۴ هزار تومان است.

قیمت مرغ تحت تاثیر عوامل متعددی قرار می گیرد. یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت مرغ، عرضه و تقاضاست. هر چقدر که تقاضا برای مرغ بیشتر باشد، ارزش این محصول نیز بالاتر خواهد رفت و برعکس. همچنین، عواملی مانند شرایط آب و هوایی، کاهش تولید، بیماری ها و مشکلات صنعتی نیز بر تامین مرغ و تاثیر می گذارند. همچنین افزایش هزینه های مربوط به نگهداری، خوراک، پرورش و حمل و نقل نیز می تواند باعث افزایش قیمت مرغ شود. در نهایت، عواملی مانند رشد جمعیت و افزایش دسترسی به محصولات دامی نیز می توانند به افزایش تقاضا و تاثیرگذار بر قیمت مرغ  منجر شوند.

قیمت گوشت مرغ چرخ کرده بسته‌بندی شده در بسته ۰.۵ گیلوگرم ۹۱ هزار تومان است برای خرید فیله مرغ هم باید ۱۸۵ هزار تومان پرداخت کنید.قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی با اینکه مشکلی در تامین گوشت نداریم، گفت: بنابر برنامه‌ریزی صورت گرفته واردات گوشت قرمز به طور منظم در حال انجام است.علیرضا پیمان پاک افزود: روزانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ تن گوشت گرم گوسفندی و گوساله در حال توزیع است تا از این طریق کمبود داخل کشور تامین شود.

پیمان پاک از کاهش قیمت گوشت داخلی خبر داد و گفت: نرخ گوشت تولید داخل طی هفته‌های اخیر به سبب توزیع گوشت وارداتی کاهش معناداری داشته است. قیمت انواع گوشت مرغ بسته‌بندی

نام محصول وزن قیمت / تومان

گوشت چرخ کرده مرغ مهیا پروتئین ۰.۵ کیلوگرم ۹۱،۰۰۰

سینه مرغ بی‌پوست مهیا پروتئین ۹۰۰ گرم ۱۳۵،۰۰۰

فیله مرغ پویا پروتئین ۹۰۰ گرم ۱۸۵،۴۰۰

بال و بازو مرغ پویا پروتئین ۹۰۰ گرم ۹۷،۶۵۰

بال و بازو کبابی مرغ پویا پروتئین ۹۰۰ گرم ۱۰۷،۴۱۰

جوجه کباب ران مرغ زعفرانی مهیا پروتئین ۰.۹ کیلوگرم ۱۷۴،۲۴۰

سینه مرغ پویا پروتئین ۱۸۰۰ گرم ۲۷۰،۰۰۰

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار