صنعت نفت ایران امروز به بلوغ و تکامل رسیده است

صنعت نفت ایران امروز به بلوغ و تکامل رسیده است

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در جمع کارکنان نفتی جزیره خارک گفت: امروز صنعت نفت ایران به بلوغ و تکامل رسیده است و نقش کارکنان صنعت نفت در این مسیر انکارناپذیر است.

به گزارش تیتر کوتاه، محسن خجسته‌مهر در جمع کارکنان نفتی جزیره خارگ اظهار کرد: امروز با پیروزی انقلاب اسلامی و در دهه پنجم انقلاب در حال بلوغ و تکامل و پیشرفت هستیم و نهالی نیستیم که هرکسی با دسیسه و فتنه ای بتواند ما را تکان دهد‌، امروز یک درخت تنومند هستیم.

معاون وزیر نفت اظهار کرد: امیدواریم در دهه پنجم انقلاب اسلامی همچنان مسیر پیشرفت را طی کنیم و کشورمان را به تعالی و پیشرفت برسانیم.

وی افزود: صنعت نفت هم در دهه های گذشته و همچنین شرایط پس از پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع خوش درخشیده است و نقش مهمی ایفا کرده است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: با شروع انقلاب و جنگ تحمیلی صادرات نفت خام حتی برای یک لحظه متوقف نشد و چیزی حدود ۳۸۰۰ بار بمباران خارگ برای توقف صادرات گواه این مساله است.

خجسته‌مهر عنوان کرد: مردم خارگ و کارکنان صنعت نفت نقش ارزشمندی ایفا کرده و حق بزرگی بر گردن مردم ایران دارند. صنعت نفت بعد از انقلاب بسیار متفاوت درخشیده و نقش ارزشمندی نسبت به قبل انقلاب در اقتصاد کشور داشته است.

وی افزود: روند و نمودار تولید نفت خام بعد از انقلاب نشان می‌دهد که بعد از انقلاب صنعت نفت در حداکثر عملکرد و تولید خود قرار داشته و خوش درخشیده است.

خجسته‌مهر با بیان اینکه بیشترین موفقیت ما در صنعت نفت در سخت ترین شرایط رقم خورده است، گفت:حدود ۹۳ درصد میادین گازی پس از انقلاب توسعه یافته اند و حدود ۵۴ درصد از میادین نفتی نیز پس از انقلاب توسعه یافته اند.

وی ادامه داد: امروز صنعت نفت ایران به بلوغ و تکامل رسیده است و عملکردی بسیار خوبی در سطح راهبردی و مدیریت کلان و فروش نفت داریم.

 

برچسب‌های خبر
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار