تور گردشگری | تور مسافرتی | قیمت تور گردشگری | تور مسافرتی

۳ شب سفر رفت و برگشت به وان ترکیه چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید تور زمینی به ترکیه

۳ شب سفر رفت و برگشت به وان ترکیه چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید تور زمینی به ترکیه

بررسی هزینه های تور مسافرتی وان ترکیه ویژه آذر ماه ۱۴۰۲به شرح جدول زیر است؛

تور گردشگری ترکیه همواره جزو پرطرفدارترین تورهای گردشگری در میان ایرانی ها است. ترکیه دارای مناطق گردشگری بسیار زیبایی است. همه ساله بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی به ترکیه سفر می کنند.

اینکه از چه راهی و چگونه به شهر وان بروید، به اولویت‌های شما در این سفر بستگی دارد. قطعا برای راحتی بیشتر باید هزینه بیشتری بپردازید. اگر هم می‌خواهید ارزان سفر کنید، اید سختی و خستگی سفر را پذیرا باشید. برای سفر به وان ۳ راه بیشتر وجود ندارد:

  •  تور وان هوایی
  •  تور وان با قطار
  •  تور وان زمینی
  •   با خودرو شخصی
  •   با اتوبوس

تور وان هوایی

اگرچه هنوز هم پرواز مستقیمی از ایران به فرودگاه شهر وان وجود ندارد. اما با توجه به حجم بالای سفر از ایران به مقصد وان، استفاده از پرواز داخلی تهران – خوی و همچنین پرواز تبریز از شهرهای مختلف، برای کاهش مسافت زمینی و راحتی بیشتر در سفر پیشنهاد می گردد.

تور وان با قطار

در حال حاضر تور وان با قطار به صورت مستقیم برگزار نمی‌شود. زیرا هیچ قطار مستقیمی از ایران به وان وجود ندارد. اما برای کاهش خستگی ناشی از پیمایش مسیر زمینی تور وان با اتوبوس و افزایش رفاه و امنیت در سفر، بهتر است تور وان از تبریز با قطار را انتخاب کنید.  یعنی تا تبریز با قطار رفته و از آنجا با ون‌های ترکی به سمت وان حرکت کنید

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی؛ برای ۳ شب سفر رفت و برگشت قطار و اقامت در هتل Grand قیمت اتاق ۳ شب مبلغ ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان است این در حالیست که هتلElite World Van قیمت ۳ شب را  مبلغ ۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان اعلام کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور زمینی وان ترکیه / با قطار (آذر ماه ۱۴۰۲)

هتل درجه هتل مدت اقامت قیمت / تومان
Elite World Van ۳ ۳ شب ۹,۱۰۰,۰۰۰
۴ شب ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
The Conforium (van) ۴ ۳ شب ۸,۵۰۰,۰۰۰
۴ شب ۱۰,۵۰۰,۰۰۰
Grand ۵ ۳ شب ۶,۰۰۰,۰۰۰
۴ شب ۷,۲۰۰,۰۰۰

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر