پرداخت تسهیلات ۷۵۰ میلیونی بانک مسکن به این افراد

پرداخت تسهیلات ۷۵۰ میلیونی بانک مسکن به این افراد

مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت تسهیلات ساخت به سازندگان حرفه‌ای در تهران، مراکز استان‌ها و سایر شهرها به ازای هر واحد تا سقف ۷۵۰، ۶۵۰ و ۶۰۰ میلیون تومان خبر داد.

«عباسی حسینی» با تاکید بر حمایت بانک از فعالیت‌های مبتنی بر دانش‌بنیان‌ها، بخشی از سیاست‌های آن بانک را برای حمایت از ساخت‌وسازهای صنعتی و بر پایه روش‌های نوین ساخت، تشریح کرد.

مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر اینکه سیاست‌های اعتباری بانک درحال‌حاضر برای حمایت از فناوری‌های نوین ساختمانی و حمایت از سازندگان حرفه‌ای تدوین شده است، درباره میزان تسهیلات به این بخش و جزییات آن، گفت: سقف تسهیلات به سازندگانی که از روش‌های نوین ساخت و فناوری استفاده می‌کنند در کلانشهرها، مراکز استان‌ها و سایر شهرها به ترتیب ۷۵۰، ۶۵۰ و ۶۰۰ میلیون تومان تعیین شده است که به مرور و با پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها پرداخت می‌شود.

وی، بازپرداخت تسهیلات در امسال برای تعاونی‌سازها را حداکثر ۱۰ سال و برای سایر سازندگان حداکثر هشت سال و با سود نرخ مصوب شورای پول و اعتبار، عنوان کرد.

حسینی تاکید کرد: ضوابط تقسیط سالیانه با توجه به سیاست‌های داخلی بانک تغییر می‌کند.

مدیرعامل بانک مسکن گفت: ۵۵ درصد تسهیلات مشارکت مدنی در چارچوب ضوابط از ابتدای امسال تا پایان مردادماه به پروژه‌هایی که از فناوری‌های نوین استفاده کردند، پرداخت شد.

منبع: ایرنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

  • داریوش زلقی

    .

  • داریوش زلقی

    بابا شما اگ راست میگید واما ازدواج رو بدید ملتو سرکار گذاشتید نمیخواد وام الکی بدی

اخبار
پیشنهاد سردبیر