بودجه لازم برای اجاره خانه در زاهدان + جدول قیمت

بودجه لازم برای اجاره خانه در زاهدان + جدول قیمت

در گزارش زیر به بررسی نرخ رهن و اجاره در مناطق مختلف زاهدان خواهیم‌ پرداخت.

در این گزارش  به بررسی نرخ اجاره در مناطق مختلف شهر زاهدان پرداخته‌ایم. اگر بودجه شما کمتر از ۴۰۰ میلیون است می‌توانید در مناطقی مانند، زیباشهر، بلوار استانداری، بلوار پرستار، امیر معز، می‌توانید یک خانه برای رهن پیدا کنید.

اگر بودجه شما بیشتر از ۴۰۰ میلیون است گزینه مناسب مثل بازار مولوی، می‌توانید در این منطقه خانه ۱۲۶ را با پول رهن ۵۰۰ میلیونی و ماهانه ۱ و نیم میلیون تومان اجاره کنید.

اگر کمتر از ۲۵۰ میلیون تومان دارید نگران نباشید، در مناطقی مانند طباطبایی خانه ۱۱۰ متری با پول پیش ۱۸۰ میلیون و اجاره ۸۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است. واحد دیگری در زیباشهر ساخت سال ۱۳۹۶ دو خوابه است و پارکینگ دارد را می‌توان با رهن کامل ۲۵۰ میلیونی اجاره کرد.

واحد ۱۶۰ متری در غلام سرور با نرخ نسبتا مناسب برای اجاره آگهی شده است؛ پول پیش ۷۰ میلیونی و اجاره ۴ میلیون تومانی، این آپارتمان دو خوابه است و پارکینگ نیز دارد.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ، انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره نرخ رهن و اجاره در زهدان به‌دست خواهید آورد.

خانه-زاهدان

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در زهدان برای اجاره گذاشته شده‌اند و نرخ‌های ذکر شده قطعا به طور دقیق نرخ مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر