خبر خوش برای بازنشستگان تامین اجتماعی

خبر خوش برای بازنشستگان تامین اجتماعی

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از افزایش مبلغ وام بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال جاری خبر داد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از افزایش مبلغ وام بازنشستگان تأمین اجتماعی به ۲۰میلیون تومان در سال جاری خبر داد و گفت: از خردادماه ثبت‌نام از بازنشستگان توسط کانون‌های بازنشستگی برای دریافت وام آغاز خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که امسال چه‌تعداد از بازنشستگان تأمین اجتماعی از تسهیلات و وام اشاره‌شده بهره‌مند خواهند شد، خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی امسال قرار است 500 هزار نفر از بازنشستگان از تسهیلات اشاره‌شده بهره ببرند.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

 • ناشناس

  مدیران بانک ها از بهمن ماه سال 1400 تاکنون بخشنامه بانک مرکزی را پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برای بازنشستگان تامین اجتماعی عمل و اجرا نکردن چرا؟

 • ناشناس

  این همه بی عدالتی وقانون گریزی در حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به خاطرچیست؟! آیا دست هایی در کار است تامانند سال گذشته بازنشستگان را به خیابان بکشاند وشاهد شعارهای هنجارشکنانه باشیم.
  آقایان اگرواقعا به حفظ نظام علاقه مند هستید وخود را متعهد می دانید نگذارید با اشتباه چندنفر در سازمان بازنشستگان اعتراض خود را شروع کنند. به والله که این راه ورسم تعامل با این قشر موی سپید نیست. اشتباهات رخ داده در مبحث ۲۵درصد همسان سازی را برطرف کنید تا غائله بخوابد.

 • ناشناس

  معوقه فروردین امسال در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ فیش صادر شده.
  ولی معوقه فروردین، اردیبهشت،خرداد، تیر و مرداد ماه سال ۱۴۰۱ فیش صادر نشده است چرا؟
  سازمان تامین اجتماعی تخلف کرده است.

 • ناشناس


  در پاسخ به معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی
  افزایش مبلغ وام بازنشستگان تأمین اجتماعی فقط برای بازنشستگان شهر تهران بوده است، نه بازنشستگان سایر شهرهای کشور
  و این در حالی است که متأسفانه بازنشستگان تامین اجتماعی سایر شهرهای کشور از پرداخت وام مبلغ 5، 7، 12، 15، 20، 50 و 100 میلیون تومانی محروم هستند.


 • ناشناس

  پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۸:۵۸:۰۸
  پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۵:۲۲:۵۵
  سوال بنده این است که دولت بابت زحمت به بازرسان سازمان تامین اجتماعی حقوق می دهد
  به خاطر که متأسفانه تاکنون بازرسان سازمان تامین اجتماعی به مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی هیچ کاری و هیچ اقدامی نمی کنند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟

 • ناشناس

  بازنشستگان تامین اجتماعی چطور وام 50 و تا 100 میلیون تومانی دریافت می‌کنند؟ ولی متاسفانه از سال 1400 تاکنون هیچ کسی هم پاسخگو و جوابگو نیست و نبوده است چرا؟
  دولت، مسئولان ئو نمایندگان مجلس هم سکوت کرده اند چرا؟

اخبار
پیشنهاد سردبیر