گران شدن باورنکردنی پژو و سایر خودروها

گران شدن باورنکردنی پژو و سایر خودروها

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش قیمت خودروهای دنا، رانا، پژو، تیبا و پراید است.

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از تداوم افزایش قیمت ها است، به طوری که در بین خودروهای پژو موجود در بازار مدل ۱۵۱ پلاس سال ۱۴۰۰ آن از ۱۹۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۷ میلیون تومان سیده است.

در بین خودروهای پژو نیز این افزایش قیمت ها مشهود است؛ پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از یک میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به یک میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۸ این خودرو نیز در این مدت ۲۰ میلیون تومان گران شد و یک میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان قیمت خورد.

سایر خودروهای پژو نیز در این مدت گران شدند؛ پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۳۱۴ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۱۷ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۷ نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت ها را تجربه کرد به طوری که مدل ۱۴۰۰ این خودرو از ۴۴۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۴۳ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از ۴۲۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۲۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت پژو پارس XU۷ مدل ۱۴۰۰ نیز از ۳۲۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز ۳۲۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای تیبا نیز از موج افزایش قیمت ها در ۲۴ ساعت گذشته در امان نبودند به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۰۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۱۰ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شد و ۲۱۸ میلیون تومان قیمت خورد و تیبا صندوقدار مدل ۱۳۹۹ نیز از ۱۹۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۳ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای دنا نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کردند، دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ از ۴۲۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۳۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان گران شده است و ۴۱۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

دنا توربو پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۵۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای رانا نیز در این مدت گران شدند به طوری که رانا پلاس دنده ای مدل ۱۴۰۰ از ۳۲۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۳۰ میلیون تومان رسیده است.

مریم  محمدی
مریم محمدی
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر