اختصاصی تیترکوتاه؛

خرید کفپوش خودرو چقدر هزینه دارد؟ + جدول

در این گزارش قیمت برخی از مدل های کفپوش خودرو را برای شما فراهم کردیم.

خرید کفپوش خودرو چقدر هزینه دارد؟ + جدول

کفپوش خودرو یکی از مهم ترین لوازم جانبی خودرو به حساب می آید. تقریبا می توان گفت که وجود این وسیله برای تمیزی و حفظ نظافت خودرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باعث ظاهر زیبای خودرو می شود.

اهمیت استفاده از کفپوش خودرو

کفپوش‌ها نه تنها گرد و خاک کفش‌ها را می‌گیرند که در اتاق خودرو پخش نشود بلکه در راحتی رانندگی نیز نقش دارند. زیرپایی‌ها تنها جنبه زیبایی ندارند بلکه نقش مهمی در راحتی پاها و جلوگیری از خستگی آنها هنگام رانندگی ایفا می‌کنند. وقتی جنس آنها نرم و مناسب باشد پاها در هنگام رانندگی کمتر خسته می‌شوند.

کفپوش‌ها در انواع و رنگ‌های مختلفی در بازار وجود دارند که قیمت آن‌ها نیز متفاوت است که در ادامه به انواع آن اشاره می‌شود.

کفپوش‌های سه بعدی

این کفپوش‌ها از پلیمرهای خاص پلاستیکی ساخته شده‌اند و از نمونه‌های زیبا و گران قیمت در بازار به شمار می‌روند. طراحی این مدل از زیرپایی‌های خودرو به نوعی است که فضای مناسبی را برای کف پاها در خودرو ایجاد می‌کنند تا راحت باشد همچنین جنس آنها نیز طوری است که می‌توان به دفعات متعدد آن را شست و دوباره استفاده کرد. کفپوش‌های سه بعدی آب و خاک را به راحتی جذب می‌کنند و خاصیت ضد لغزشی دارند. این کفپوش‌ها از نمونه‌های گران قیمت بازار به شمار می‌روند و می‌توانند ظاهری مرتب و زیبایی را برای فضای داخلی خودرو به ارمغان آورند.

قیمت کفپوش خودرو

در ادامه قیمت برخی از مدل های کفپوش خودرو را در قالب جدول به شما ارائه می‌دهیم.

مدل قیمت

کفپوش خودرو بابل کارپت مدل چرمی مناسب برای پژو پارس

۹۹۹,۰۰۰

تومان

کفپوش خودرو بابل کارپت مدل sp۰۰۱ مناسب برای ساینا

۸۱۳,۲۱۰

تومان

کفپوش موکتی خودرو بابل کارپت مناسب برای پژو ۴۰۵

۲,۳۶۵,۹۱۰

تومان

کفپوش خودرو بابل کارپت مدل چرمی مناسب برای تیبا

۹۸۰,۰۷۰

تومان

کفپوش خودرو بابل کارپت کد frmch مناسب برای کوییک

۹۸۰,۰۸۰

تومان

کفپوش خودرو بابل کارپت کد KRM۱۰۰ مناسب برای سمند

۲,۵۸۶,۵۸۰

تومان

لازم به ذکر است، قیمت های مذکور در بالا برگرفته از آگهی های اینترنتی و سایت های فروش آنلاین بوده و وبسایت خبری تیترکوتاه هیچ گونه دخل و تصرفی در تعیین این قیمت ها نداشته است.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها
    پیشنهاد سردبیر