استقلال | پنجره نقل و انتقالات | فیفا

محرومیت نقل و انتقالاتی استقلال تموم شد؟

محرومیت نقل و انتقالاتی استقلال تموم شد؟

با وجود به روزسانی لیست باشگاه‌های محروم در سایت فیفا، محرومیت نقل و انتقالاتی استقلال همچنان ادامه دارد.

باشگاه فوتبال استقلال ایران که به‌طور خلاصه استقلال، استقلال تهران و استقلال ایران نیز نامیده می‌شود، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای در ایران است که در چهارم مهر ۱۳۲۴ در شهر تهران بنیان‌گذاری شد. این باشگاه تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷ در ابتدا دوچرخه‌سواران و سپس تاج نام داشت.

طبق اعلام سایت رسمی فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال از ۲۸ اسفند ماه سال ۱۴۰۲ به مدت ۳ پنجره بسته است. دلیل این اتفاق بدهی ۵۰۰ هزار یورویی آبی‌پوشان به باشگاه سانتاکلارا پرتغال عنوان شده بود.

البته بعد از این اتفاق مسئولان باشگاه مذکور اعلام کردند که از این جهت نگرانی وجود ندارد و بعد از مکاتبات با فیفا پنجره استقلال بازگشایی خواهد شد و این تصور وجود داشت که بعد از به روزرسانی هفتگی نام نماینده کشورمان از این لیست خارج شود.

در همین رابطه با چک شدن مجدد بخش باشگاه‌های محروم، همچنان نام باشگاه استقلال در آن وجود دارد. طبق اعلام سایت مذکور لیست باشگاه‌های محروم از ساعت ۱۲ دوشنبه هر هفته به وقت محلی‌ اروپا( ۱۳: ۳۰به وقت تهران) به روز رسانی می‌شود. حالا با گذشت چند ساعت از زمان به روز رسانی همچنان نام باشگاه تهرانی در لیست وجود دارد.

این موارد در حالی رخ می‌دهد که نمایندگان ایران تا پایان یازدهم فروردین ماه امسال برای تسویه بدهی‌های خود و دریافت مجوز حرفه‌ای وقت داشتند و چنین محرومیتی نگرانی‌ها مبنی بر محرومیت دوباره استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را افزایش می‌دهد.

تیم فوتبال استقلال ,

علاوه بر استقلال، آلومینیوم اراک، برق شیراز، ماشین سازی تبریز، نود ارومیه، نفت تهران، شهرخودرو، پدیده خراسان، خونه به خونه و مشکی‌پوشان در لیست باشگاه‌های محروم فیفا جای دارند. 

تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال استقلال ,

 

منبع: تسنیم
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها
    پیشنهاد سردبیر