سن بازنشستگی | حقوق بازنشستگی | همسان سازی حقوق بازنشستگان

افزایش حقوق بازنشستگان از فروردین اجرا می‌شود؟

افزایش حقوق بازنشستگان از فروردین اجرا می‌شود؟

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق آنچه قانون تصویب کرده است در فروردین ماه باید افزایش حقوق بازنشستگان اعمال شود.

در ایران، بازنشستگان حقوق و مزایای خاص خود را دارند که توسط سازمان مربوطه که از آن بازنشسته شده اند همانند تامین اجتماعی اداره می‌شود. این حقوق شامل پرداخت پاداش بازنشستگی، بیمه‌های اجتماعی، پاداش تولد، بن و بن دستمزد و سایر مزایا است. این حقوق بر اساس قوانین و مقررات مربوطه تعیین می‌شود و ممکن است بسته به نوع فعالیت و سابقه کاری فرد متفاوت باشد.

صولت مرتضوی در مورد زمان اعمال افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: طبق آنچه قانون تصویب کرده است باید در فروردین ماه افزایش حقوق بازنشستگان اعمال شود و کام بازنشستگان عزیزمان هم ان‌شا‌الله شیرین شود.

وی در پاسخ به این سوال که در رابطه با بازنشستگان کشوری و لشکری وضعیت پرداخت‌ها چگونه است، گفت: در مورد بازنشستگان کشوری هم به همین شکل است و افزایش حقوق‌ها در فروردین اعمال می شود اما در مورد بازنشستگان لشکری موضوع دست ما نیست و قطعا هر چه قانون باشد اجرا می‌شود.

 

منبع: ایلنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

 • رضا

  رییسی قشر کارگرا نابود کردی خدا ازت نگذره

 • بازنشسته

  ابروی بازنشستگان رابردیدبسه دیگه هرروزافزایش حقوقها کاهش حقوقهااگرمطلب نداریدخوب هیچی ننویسیدتاکی این بازی موش وگربه ادامه داراست کسی نفهمه میگه تواین مملکت غیرازبازنشستگان کسی زندگی نمیکنه که اینهمه مطلب راست ودروغ راجع به بازنشستگان مینویسند

 • ناشناس

  افزایش لازم نیست مردانه جلو افزایش قیمت ها رو بگیرید

 • ناشناس

  لعنت به ابا واجداتتان که حقوق بازنشستگان کشوری افزایش نیافته لعنت به کسی زندگی مردم ایران له وخواب کرده

سایر رسانه ها
  اخبار
  سایر رسانه ها
  پیشنهاد سردبیر