خودرو داخلی | قیمت سهند | سهند s | سایپا

قیمت حواله سهند به مرز یک میلیارد ریال نزدیک شد

قیمت حواله سهند به مرز یک میلیارد ریال نزدیک شد

فروش حواله سهند هم در کنار دیگر حواله‌های فروش در آگهی های ایجاد شده در فضای مجازی قرار گرفت. سهند هنوز به بازار عرضه نشده، پس خرید حواله آن ممکن است کار درستی نباشد.

سایپا (Saipa) یک شرکت تولیدکننده و عرضه کننده خودرو در ایران است. این شرکت در سال ۱۳۳۴ تأسیس شده و نیروی کار بسیار بزرگی دارد. خودروهای تولید شده توسط سایپا شامل انواع مدل‌های سواری، وانت، ون و SUV می‌شود. سایپا همچنین در حوزه تولید قطعات یدکی فعالیت دارد. این شرکت محصولات با کیفیت و با قیمت مناسبی در بازار ایران عرضه می‌کند.

فروش حواله سهند هم در کنار دیگر حواله‌های فروش در پلتفرم‌های آگهی آنلاین قرار گرفت. سهند هنوز به بازار عرضه نشده، پس خرید حواله آن ممکن است کار درستی نباشد.

شرکت سایپا و پارس خودرو، در اقدامی مشترک خودرو سهند را ساخته و قرار است به زودی برای فروش به بازار عرضه کنند. این خودرو که فیس‌لیفتی از ساینا محسوب می‌شود، ترکیبی از خودروهای ساینا و شاهین است. در بخش بیرونی اکثر قیمت‌ها به ساینا شباهت دارد، به جزء چراغ‌های جلو که شباهت زیادی به چراغ‌های شاهین دارد. اما تفاوت اصلی در بخش داخلی خودرو است که از زمین تا آسمان با دو خودرو دیگر متفاوت است.

پارس خودرو ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ اولین پیش طرح پیش‌فروش سهند را اغاز کرد. موعد تحویل سهند آنطور که در بخشنامه فروش این خودرو آمده بود، بین مرداد تا اسفند ۱۴۰۳ خواهد بود. حال افرادی که برای خرید سهند اقدام کرده بودند، حواله‌های خرید این خودرو را در پلتفرم‌های آگهی آنلاین به فروش گذاشته تا بتوانند از فروش آن سودی به جیب بزنند. فروش حواله سهند قبل از عرضه به بازار است و باید به این موضوع توجه داشته باشید.

فروش حواله سهند با قیمت ۸۰ میلیون تومان

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ بود که نام‌نویسی این خودرو از محصولات شرکت سایپا رسماً آغاز شد. سهند با مبلغ پیش‌پرداخت ۲۲۴ میلیون تومان ثبت‌نام خود را شروع کرد.

با گذشت تنها چند روز پس از شروع این ثبت‌نام در حالی که هنوز عرضه این خودرو شروع نشده است برخی ثبت‌نام‌کنندگان طرح جوانی جمعیت و خودروی فرسوده اقدام به فروش حواله‌های خود کرده‌اند.

قیمت-حواله-سهند

مشاهدات آگهی‌های این فروشندگان حکایت ازآن دارد که قیمتی حدود ۷۰ الی ۸۰ میلیون تومان را برای حواله‌های خود در نظر گرفته‌اند.

منبع: تکراتو
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر