استیو جابز | شرکت اپل

حراجی های استیو جابز تمامی ندارد / قیمت نجومی کارت ویزیت بنیانگذار اپل

کارت ویزیت امضاشده توسط استیو جابز، در یک حراجی با قیمت بیش‌ از ۱۸۰هزار دلار به فروش رفت.

حراجی های استیو جابز تمامی ندارد / قیمت نجومی کارت ویزیت بنیانگذار اپل

استیو جابز، بنیانگذار شرکت اپل، یکی از شخصیت‌های برجسته و تاثیرگذار در صنعت فناوری بود. او با ابتکارات و نوآوری‌های خود، اپل را به یکی از بزرگترین شرکت‌های فناوری جهان تبدیل کرد. جابز با رهبری قوی، پیگیری بی‌وقفه برای کیفیت بالا و طراحی‌های بی‌نظیر، محصولاتی مانند آیفون، آیپد و مک‌بوک را به بازار عرضه کرد که تاثیر بسزایی در صنعت فناوری داشته‌اند.

کارت ویزیت بسیار کم‌یاب استیو جابز که توسط شخص او امضا شده است و به دورانی برمی‌گردد که نام شرکت تولیدکننده‌ی گوشی آیفون «اپل کامپیوتر» بود، با قیمت ۱۸۱٬۱۸۳ دلار در حراجی فروخته شد.

کارت ویزیت استیو جابز مربوط‌ به سال ۱۹۸۳ است و واقعی‌بودن آن به‌صورت رسمی تأیید شده است.

این کارت شامل لوگو ۶ رنگ قدیمی اپل است و روی آن شاهد آدرس قبلی مقر مرکزی شرکت هستیم. کارت یادشده به استیو جابز به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره اشاره دارد.

بر اساس گفته‌ی شرکت RR Auction، کارت ویزیت استیو جابز رکورد بالاترین قیمت را در بین کارت‌های ویزیتِ امضاشده جابه‌جا کرده است.

استیو جابز در سال ۲۰۱۱ در سن ۵۶ سالگی چشم از جهان فرو بست. او در دوران مدیریتش علاقه‌ی زیادی به امضادادن نداشت، به همین دلیل آیتم‌هایی که امضای دست‌نویس استیو جابز را دارند، معمولاً با قیمت بسیار بالا به فروش می‌رسند. سال گذشته یک چک امضاشده توسط جابز با قیمت بالای ۱۰۰٬۰۰۰ دلار به فروش رسید.

منبع: زومیت
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها
    پیشنهاد سردبیر