خرید بلیت قطار | شرکت راه آهن

انتظار طولانی برای خرید بلیت قطار / تکلیف مسافران چیست؟

انتظار طولانی برای خرید بلیت قطار / تکلیف مسافران چیست؟

معاون مسافری شرکت راه آهن گفت: مدت زمان خرید بلیت قطار با توجه به نوع ناوگان و زمان پیک سفر متفاوت بوده اما به طور میانگین یک هفته است.

تهیه بلیت برای سفرهای هوایی یا زمینی، همیشه با چالش زمانی رو به رو بوده است، به ویژه در زمان تعطیلات یا مناسبت های خاص که خرید بلیت قطار و هواپیما به سختی انجام می شود.

حسن موسوی معاون مسافری شرکت راه آهن در خصوص مدت زمان انتظار برای خرید بلیت قطار گفت: مدت زمان انتظار برای خرید بلیت در ایام و مناسبات‌های مختلف متفاوت است و شاید در یک بازه زمانی سه روزه مسافران بتوانند بلیت خرید کنند اما در ایام شلوغ ممکن است تا ۱۰ روز بلیت پیدا نکنند.

او ادامه داد: اما در مجموع و به طور میانگین مدت زمان انتظار برای خرید بلیت یک هفته است و بستگی به ناوگان ۴تخته و ۶تخته در مسیرهای پر تردد مانند مشهد دارد.

موسوی اظهار کرد: اولویت اصلی و توجه شرکت راه آهن به امنیت است و همواره آن را در دستور کار خود قرار داده است که در همین راستا اقدامات گسترده‌ای از جمله نصب دوربین در تمامی لکوموتیو‌ها انجام شده است.

معاون مسافری شرکت راه آهن بیان کرد: در راستای افزایش کیفیت و کمیت ناوگان سعی کرده‌ایم تعداد ناوگان خود را افزایش دهیم و در این زمینه سیاست‌گذاری و مکاتبات را در دستور کار خود قرار داده‌ایم و در سال‌های آینده شاهد واردات ۱هزار دستگاه ناوگان خواهیم بود‌.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر