قول وزیر ارتباطات به مردم درباره سرعت اینترنت + فیلم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با افتتاح پروژه فیبر نوری در استان قم، در مجموع در کل کشور ۷.۵ میلیون خانوار یعنی حدود ۲۵ میلیون نفر تحت پوشش فیبر نوری قرار گرفتند.

مراسم مراسم افتتاح فیبر نوری منازل و کسب و کار در استان قم امروز بیستم اردیبهشت ماه با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد. 

عیسی زارع پور در مراسم افتتاح فیبر نوری منازل و کسب و کار در استان قم، اظهار کرد: یکی از مهمترین پروژه های دولت و وزارت ارتباطات، توسعه شبکه فیبر نوری منازل و کسب و کارها برای افزایش اینترنت است. امروز  قم دومین استانی می شود که کل استان تحت پوشش فیبرنوری قرار گرفت. گلستان هم اولین استان بود.

وی افزود: با این افتتاح امروز، در کل کشور ۷.۵ میلیون خانوار یعنی حدود ۲۵ میلیون نفر  تحت پوشش فیبر نوری قرار گرفتند و تا آخر سال این عدد به ۱۴ میلیون خانوار می رسد.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: کار توسعه شبکه فیبر نوری در ۵۰۰ شهر شروع شده که در  ۱۵۰ شهر پایان رسیده است و تا پایان سال ۷۰ درصد کشور را تحت پوشش فیبر نوری قرار می دهیم.

زارع پور در پایان گفت: هر کسی در این استان  درخواست این خدمت دهد، سرویس با کیفیت اینترنت را برای او در یک ماه برای او فراهم می کنیم. مردم با استفاده از فیبرنوری، سرعت صد برابری اینترنت را نسبت به شرایط فعلی را تجربه می کنند و به هزار مگابایت بر ثانیه می رسد.

منبع: فارس
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها