آغاز رقابت خانواده ها در رالی تور گردشگری

رالی تور گردشگری خانوادگی تهران- ایزدشهر با همکاری کمیته رالی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و مجموعه فرهنگی گردشگری عباس آباد، آغاز شد.

آغاز رقابت خانواده ها در رالی تور گردشگری

شرکت‌کنندگان در این رویداد که تعداد آنها به بیش از ۷۰ دستگاه خودرو می‌رسید، صبح امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۳ مجموعه فرهنگی گردشگری عباس آباد تهران را به مقصد ایزدشهر در استان مازندران ترک کردند.

حاضران در رالی تور گردشگری خانوادگی، روز چهارشنبه با شرکت در کلاس آموزشی نقشه خوانی، با روش‌های مسیریابی از روی نقشه، علائم و نمادهای مورد استفاده در نقشه‌های رالی، عوامل موثر در دریافت کمترین امتیاز منفی و … آشنا شدند.

این رالی تور در دو کلاس همگانی و ‌پیشرفته طراحی شده است و خودرو‌های شرکت کننده، امروز پس از پیمایش آزاد راه تهران- پردیس و عبور از رودهن و جاده هراز به استان مازندران و شهرستان ایزدشهر می‌رسند.

در طول مسیر این دوره از رالی تور خانوادگی و گردشگری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، داوران مستقر در ۱۰ ایستگاه کنترل بر عملکرد رانندگان نظارت دارند و امتیازات آنان را ثبت می‌کنند.

از آنجایی که این نوع رالی‌ها به عنوان یک رویداد گردشگری شناخته می‌شوند، ملاک انتخاب برترین ها، کسب کمترین امتیاز منفی، رعایت اصول صحیح رانندگی، احترام به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نحوه عملکرد شرکت‌کنندگان در موقعیت‌های مختلف و میزان مهارت در نقشه خوانی و مسیریابی است.

این رقابت عصر روز جمعه ۲۵ خرداد ماه با بازگشت شرکت‌کنندگان به تهران، برگزاری مراسم اختتامیه در سالن کوشک مجموعه فرهنگی تفریحی اراضی عباس آباد و معرفی برترین‌ها به پایان خواهد رسید.

علاقه مندان برای آگاهی از برنامه ها، رالی ها، تورها، رویدادها و دوره‌های آموزشی اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نیز می‌توانند به نشانی اینترنتی www.taci.ir، صفحات کانون در شبکه‌های اجتماعی به نشانی taci.ir@ مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۷۱۸۰۸۲-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    اخبار
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    پیشنهاد سردبیر