برگزاری دومین دوره‌ آموزشی مهارت‌ های سافاری

دومین دوره آموزشی و دانش ‌افزایی مقدماتی مهارت‌های سافاری درجه C برای عموم علاقه مندان در استان آذربایجان شرقی، برگزار شد.

برگزاری دومین دوره‌ آموزشی مهارت‌ های سافاری

رالی تور گردشگری هرچند وقت یکبار به همت و همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در تمامی کلاس های مختلف خودرویی و در شهرهای متفاوت برگزار می شود. همچنین بخشی از برنامه های این مجموعه برگزاری تورهای سافاری با ماشین های آفرود است که در مناطق مختلف صحرایی و کویری برگزار می شود.

این دوره از ۸ تا ۱۱ خرداد ماه با همکاری کلوپ ملی سافاری و حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی آذربایجانی ‌شرقی در سالن موزه آذربایجان تبریز برگزار شد.

آشنایی با خودروهای دو دیفرانسیل به تفکیک امکانات شرکت‌های سازنده، آشنایی با لوازم و ابزارآلات مرتبط با حوزه آفرود (رانندگی در خارج از جاده و مسیرهای آسفالت)، آشنایی با اصول و قواعد اولیه رانندگی آفرود از سرخط‌های ابتدایی این دوره آموزشی بود.

از دیگر عناوین دومین دوره آموزشی و دانش ‌افزایی مقدماتی مهارت‌های سافاری درجه C می‌توان به آشنایی با تنوع زیستی در زیست ‌بوم‌‌های ایران، آشنایی با پوشش گیاهی و رستنی‌های ایران، آشنایی با اصول تورگردانی، مناطق حفاظت شده، اصول سفر و طبیعت‌ گردی، آشنایی با جغرافیای روستایی و اقوام ایرانی و آشنایی با جغرافیای زمین‌ شناسی ایران، اشاره کرد.

در این دوره، بیش از ۲۰ ساعت آموزش تئوری و دو روز آموزش عملی اجرا و در پایان نیز گواهی شرکت در دوره آموزشی و گواهی نامه راننده راهنمای سافاری برای شرکت‌کنندگان صادر شد.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها