ایام نوروز | سفر یزد | اجاره سوییت

اجاره سوئیت در یزد در نوروز چقدر آب می خورد؟ + جدول

اجاره سوئیت در یزد در نوروز چقدر آب می خورد؟ + جدول

در یزد، برای اقامت یک شب در سوییتی زیر هم کف با ۱۰۰ مترمربع زیربنا و با ظرفیت ۳ نفر، ۳ میلیون تومان تعیین شده است.

سفر به یزد یک تجربه فراموش نشدنی است. در این شهر زیبا، می‌توانید با دیدن آثار باستانی مانند بازار بزرگ یزد، برج آجری، آب انبارهای قدیمی و مسجد جامع، به فرهنگ و تاریخ غنی این منطقه پی ببرید.

یزد دارای اقامت‌گاه‌های مختلفی است که برخی از آنها در بافت شهری و روستایی و برخی دیگر در نزدیکی به اماکن تاریخی معروف واقع شده‌اند.در یزد نیز مانند اصفهان و شیراز، اقامتگاه‌های بوم‌گردی به دلیل معماری خاص و بافت سنتی، مورد استقبال بسیاری از گردشگران قرار می‌گیرد.

هزینه اجاره سوئیت‌ و بوم‌گردی در یزد بسته به موقعیت و امکانات آن، متغیر است؛ بررسی‌ها نشان می‌دهد که برای یک شب اقامت در سوییت در یزد در ایام تعطیلات نوروز، دست‌کم باید ۸۰۰ هزار تومان و برای اقامت روزانه در بوم‌گردی نیز، دست‌کم باید ۴۵۰ هزار تومان در نظر گرفت.

مشاهدات نشان می‌دهد در ایام نوروز و تعطیلات در یزد نیز مانند سایر نقاط توریستی ایران، میزبانان اجاره آپارتمان خود را نسبت به روزهای عادی افزایش داده‌اند.

در یزد، برای اقامت یک شب در سوییتی زیر هم کف با ۱۰۰ مترمربع زیربنا و با ظرفیت ۳ نفر، ۳ میلیون تومان تعیین شده است و این در حالی است که در روزهای عادی ۷۵۰ هزار تومان اجاره داده می‌شود.

هزینه اقامت در اتاقی ۲۲ متری در یک بوم گردی با ظرفیت ۲ نفر، یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است، در ایام عادی این نرخ، ۸۰۰ هزار تومان است.

هزینه-اجاره

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار