تصمیم کی روش درباره حردانی

تصمیم کی روش درباره حردانی

مدافع تیم استقلال تهران درباره عدم حضور در لیست نهایی کارلوس کی روش صحبت کرد.

صالح حردانی، مدافع استقلال در گفت‌وگو‌ با رسانه رسمی این باشگاه، با اشاره به آخرین شرایط استقلال اظهار کرد: قهرمانی استقلال در سوپر جام اتفاق خوبی بود، تنها جامی که در ویترین استقلال خالی بود، سوپر جام بود که خوشبختانه این هم به دست آمد. بعد از این قهرمانی ارزشمند، تیم استراحت کرد و حالا هم که تمرینات دوباره آغاز شده و با انرژی تمرین میکنیم تا به آمادگی کامل برسیم.

حردانی در ادامه گفت: در خصوص حضور نداشتن من در لیست نهایی تیم ملی، صحبت‌ها و شایعاتی به وجود آمد که باید در مورد آن توضیح بدهم. من در چند مقطع به اردوی تیم ملی دعوت شدم اما این که در لیست نهایی نبودم، نظر سرمربی تیم ملی است و‌ به آن احترام می‌گذارم. همه بازیکنان دوست دارند به تیم ملی برسند و من هم تلاشم را کردم تا مسافر جام جهانی باشم اما قسمت نشد و‌ به نظر سرمربی تیم ملی کاملا احترام می‌گذارم.

وی افزود: من همواره خودم را تابع نظر سرمربی تیم می‌دانم. آقای ساپینتو و کادرفنی بسیار برای تیم زحمت می‌کشند و وقت می‌گذارند. این که در استقلال بازی کنم یا نه، به نظر سرمربی تیم بستگی دارد و تصمیم ایشان برایم کاملا محترم است. به عنوان یک بازیکن وظیفه دارم همواره آماده باشم اما بازی کردن یا نکردن هر بازیکنی، در حیطه اختیارات سرمربی تیم است و من همواره به نظر آقای ساپینتو کاملا احترام می‌گذارم.

مریم  محمدی
مریم محمدی
منبع: ایلنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار