پسر مدونا ترنس است؟

پسر مدونا ترنس است؟

دیوید باندا به خاطر انتخاب سبک لباس فرا جنسیتی‌اش معروف است.

مدونا در یک برنامه تلویزیونی گفت پسر ۱۶ ساله اش لباس های او را بهتر از خودش می پوشد. مدونا در برنامه چهارشنبه شب جیمی فالون (The Tonight Show) گفت: «دیوید می تواند هر لباسی که بخواهد بپوشید و در آن خوب باشد. او با لباس های من از من بهتر است، حتی وقتی پیراهن می پوشد ظاهری عضلانی و جذاب دارد.»

خواننده معروف که خود یکی از نماد های جهانی مد است، چندان بیراه نمی گوید. در ماه مه این مادر و پسر با لباس آدیداس در مسابقات قهرمانی سبک وزن دبلیو بی ای در مرکز بارکلیز بروکلین حضور پیدا کردند و پوشش دیوید باندا مورد توجه حضار قرار گرفت.

باندا که به خاطر انتخاب سبک لباسی فرا جنسیتی اش معروف است یک لباس قرمز گوجه ای سه خط آدیداس -که در همکاری با گوچی طراحی شده است- را با عینک تیره با قاب زردرنگ هماهنگ کرده بود. سر و وضع او را جواهرات چند لایه از نقره و یک جفت کتانی مشکی رنگ کامل می کرد.

مدونا در این مصاحبه به جیمی فالون درباره پسرش که در سال ۲۰۰۶ به سرپرستی گرفته است گفت که او روی موزیک های خودش کار می کند: «یک روزی او مهمان برنامه شما خواهد بود. او همه چیز را برای ستاره شدن دارد.»

فالون هم با مدونا هم عقیده بود و گفت: «او قابلیتش را دارد؛ موزیک بلد است، بامزه و جذاب است، ورزشکار است و ظاهر خیلی خوبی هم دارد.»

مدونا در مجموع شش فرزند دارد. چهارتا از آن ها فرزندانی هستند که به سرپرستی گرفته شده اند: دیوید ۱۶ ساله در ۲۰۰۶، مرسی ۱۶ ساله در ۲۰۰۹ و دوقلو های ۱۰ ساله استر و استلا در ۲۰۱۷. او همچنین مادر دو فرزند بیولوژیکی -لوردس ۲۵ ساله بزرگ ترین فرزند او از همسر اسبقش چارلز لئون و روکو ۲۲ ساله بزرگ ترین پسرش از همسر سابقش گای ریچی هم هست.

هر کدام از فرزندان مدونا استعدادی دارند که در مسیر آن حرکت می کنند.

لوردس لئون که به لولا معروف است و روکو در عرصه مد فعال اند و مرسی پیانیست قابلی است.

مریم  محمدی
مریم محمدی
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار