نشست خبری نمایشگاه پایوکس برگزار شد

نشست خبری نهمین نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، شیرآلات بهداشتی، تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر برگزار شد.

نشست خبری نمایشگاه پایوکس برگزار شد

نشست خبری نهمین نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، شیرآلات بهداشتی، تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر با حضور میرزایی دبیر انجمن صنفی شیرآلات بهداشتی، مسعود معظمی مدیر برگزاری نمایشگاه پایوکس،

 جمعی از فعالان و متخصصان این حوزه و اصحاب رسانه امروز ۱۱ تیر در محل سالن اجتماعات سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

معظمی در این نشست بیان کرد: این رویداد از ۱۸ لغایت ۲۱ تیر ماه در فضایی بالغ بر ۳۰ هزار مترمربع و در سالن های ۵، ۶، ۷، ۸ و ۹، ۲۷ و فضای باز برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه برای اولین بار ۳ نمایشگاه تخصصی لوله اتصالات و شیرآلات بهداشتی، تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر را با یکدیگر ادغام کرده ایم، گفت: شرکت ها و نمایندگانی از کشورهای چین، ترکیه، اسپانیا، هلند، فنلاند و.... در این رویداد حضور خواهند داشت.

معظمی در خصوص گروه‌های کالایی شرکت‌کننده در این رویداد نیز گفت: گروه شیرآلات بهداشتی و لوله اعم از انواع مغزی، تبدیل و زانویی، شرکت های تولید کننده گروه ماشین آلات در این صنعت، گروه های فناوری شامل گروه صنعت آشپزخانه نظیر یراق آلات، هود و هواکش، تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات حوزه حمام و صنایع وابسته و تجهیزات نظیر پارتیشن، دوش و دستشویی و گروه سونا و استخر شامل تجهیزات استخر و استخر های پیش ساخته و ... در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نشست-خبری-نمایشگاه-پایوکس-۱

ناصر میرزایی دبیر انجمن صنفی شیرآلات بهداشتی نیز در این نشست با بیان اینکه  ۱۳۸ شرکت داخلی و خارجی از ۱۰ کشور در نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوله، اتصالات، شیرآلات  بهداشتی، تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا، استخر، صنایع و خدمات وابسته شرکت خواهند کرد گفت: برگزاری کارگاه‌ های آموزشی و تخصصی در حوزه‌های بازاریابی، توسعه بازار و صادرات کالاهای تخصصی، همچنین برگزاری ۲ همایش تخصصی در صنعت لوله و اتصالات و صنعت شیرآلات در این دوره از نمایشگاه پیش بینی شده است.

وی، تعداد اعضای تولید کنندگان عضو انجمن را ۶۱ عضو برشمرد و گفت: بیش از ۳۰۰ شرکت بزرگ دیگر نیز در کشور فعالند که هنوز به عضویت انجمن در نیامده‌ اند.  در صورت استفاده از ظرفیت های داخلی و محصولات داخلی به ویژه در بخش لوله و اتصالات و شیرآلات ما شاهد تقویت ظرفیت های داخلی خواهیم بود‌.  همزمان با استفاده از ظرفیت های داخلی  میزان تولیدات به ویژه در بخش شیرآلات بهداشتی افزایش یافته و در حال حاضر با پروژه های نهضت ملی مسکن  میزان تولیدات داخلی بیشتر شده  و از سوی دیگر با برنامه ریزی های که انجام دادیم  شاهد کاهش ۲۰ درصدی صرفه جویی در مصرف آب هستیم.

نشست-خبری-نمایشگاه-پایوکس-2

این مقام صنفی از رعایت استاندارد اجباری در محصولات تولیدی شرکت عضو انجمن خبر داد و اظهار داشت: این مهم به ویژه در زمینه به کارگیری سرب رعایت می‌ذشود و بسیاری از شرکت‌ ها نسبت به حذف این ماده از تولیدات خود همگام با اتحادیه اروپا اقدام کرده‌ اند.

میرزایی، در عین حال به کارگیری سرب در محصولات و تولیدات شرکت‌های زیرپله‌ای را محتمل دانست و از مردم خواست تا نسبت به خریداری محصولات با دارا بودن نشان استاندارد اقدام کنند.

وی همچنین گفت: ۲۰ هزار نفر به طور مستقیم و افزون بر ۱۰۰ هزار نفر به طور غیر مستقیم در این صنعت اشتغال به کار دارند.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    اخبار
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    پیشنهاد سردبیر