استقبال گسترده مخاطبان از نمایشگاه ایران آگروفود

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران آگروفود مورد استقبال چشمگیر مخاطبان و فعالان حوزه صنایع غذایی و کشاورزی قرار گرفت.

استقبال گسترده مخاطبان از نمایشگاه ایران آگروفود

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران آگروفود از ۱۹ خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران فعالیت خود را آغاز کرده است. استقبال گسترده بازدیدکنندگان، این دوره از نمایشگاه را از دوره های قبل متمایز کرده و شور و اشتیاق وصف ناپذیری در فضای نمایشگاه حاکم کرده است.
غرفه های حاضر در نمایشگاه مملو از بازدیدکنندگانی است که مشتاقانه به دنبال آشنایی با جدیدترین محصولات و خدمات در این حوزه هستند.
حضور پررنگ دانشجویان و متخصصان نیز در این نمایشگاه قابل توجه است. این افراد با شور و اشتیاق در حال تبادل نظر با کارشناسان حاضر در غرفه ها هستند و از فرصت به وجود آمده برای ارتقای دانش و اطلاعات خود نهایت استفاده را می برند.
علاوه بر بازدیدکنندگان ایرانی، شاهد حضور بازدیدکنندگان خارجی نیز در این نمایشگاه هستیم. این امر نشان دهنده پتانسیل بالای ایران در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی و همچنین تمایل شرکت های خارجی برای برقراری ارتباط با فعالان این حوزه در ایران است.
غرفه های نمایشگاه ایران آگروفود پُر از رنگ ها، طعم ها و عطرهای مختلف است. بازدیدکنندگان می توانند از نزدیک با انواع محصولات غذایی، اعم از مواد اولیه، فرآوری شده و آماده مصرف آشنا شوند. همچنین، در برخی از غرفه ها، امکان تست و مزه کردن محصولات نیز فراهم شده است که مورد استقبال زیادی از سوی بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
با توجه به استقبال گسترده ای که از این نمایشگاه شده است، پیش بینی می شود که تعداد بازدیدکنندگان در روز پایانی این رویداد (۲۲ خرداد) نیز همچنان افزایش یابد.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها