گردهمایی بزرگ ۴ کشور در "حلال فود"

همایش توسعه همکاری های منطقه ای تولید و تجارت محصولات غذایی حلال برگزار خواهد شد.

گردهمایی بزرگ ۴ کشور در "حلال فود"

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران آگروفود، بزرگترین رویداد حوزه صنایع غذایی، کشاورزی، ماشین آلات و صنایع وابسته در منطقه، از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه سال ۱۴۰۳ با حضور بیش از ۸۰۰ مجموعه و شرکت های زیر مجموعه آنها و همچنین ۱۳۶ شرکت خارجی از کشورهای مختلف در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

همزمان با روز اول برگزاری این نمایشگاه، نشست توسعه همکاری های منطقه ای تولید و تجارت محصولات غذایی حلال در تاریخ ۱۹ خرداد ماه از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷:۳۰ در محل سالن کنفرانس شماره ۱ محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در این نشست،  کارشناسان و مقامات برجسته از کشورهای ایران، امارات متحده عربی، عربستان سعودی و مالزی، فعالان حوزه تولید و تجارت محصولات غذایی حلال، صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات غذایی، نمایندگان اتاق های بازرگانی و تشکل های بخش خصوصی به بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای توسعه همکاری های منطقه ای در حوزه تولید و تجارت محصولات غذایی حلال خواهند پرداخت.

نشست توسعه همکاری های منطقه ای تولید و تجارت محصولات غذایی حلال فرصتی مناسب برای فعالان این حوزه در کشورهای منطقه است تا ضمن تبادل نظر با یکدیگر، از فرصت های موجود در این بازار استفاده کنند.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها