تساوی نفس گیر پرسپولیس - النصر در نیمه اول

تساوی نفس گیر پرسپولیس - النصر در نیمه اول

پرسپولیس درنخستین مسابقه در لیگ قهرمانان آسیا در نیمه اول مقابل النصر عربستان به تساوی رسید.

تیم پرسپولیس در نخستین مسابقه خود در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی( پرسپولیس با حکم AFC از داشتن تماشاگر در این بازی محروم است.) به مصاف النصر عربستان رفت که نیمه اول مسابقه با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید. مهدی ترابی در دقیقه ۶ مسابقه روی زمین چمن ناهموار مصدوم شد  و گل محمدی مجبور به تعویض اجباری در ابتدای مسابقه شد.

داور:  ایلگیز تانتاشف( ازبکستان)

کمک داور: آندره‌ی ساپینکو، تیمور گینیولین ( ازبکستان)

کارت زرد: میلاد سرلک( پرسپولیس) مارسلو بروزویچ( النصر)

کارت قرمز:-

گل:-

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، دانیال اسماعیلی فر، مرتضی پورعلی گنجی، علی نعمتی، میلاد سرلک، مسعود ریگی، مهدی ترابی( از دقیقه ۷ شهاب زاهدی) ، سعید صادقی، محمد عمری و وحید امیری

سرمربی: یحیی گل محمدی

ترکیب النصر عربستان: نواف العقیدی، سلطان الغنام، عبدالله العمری، لاپورت، عبدالله الخبیری، محمد قاسم، اوتاویو، بروزوویچ، عبدالرحمن غریب، مانه و رونالدو

سرمربی: لوییز کاسترو

دقیقه ۳:

مهدی ترابی روی زمین ناهموار ورزشگاه آزادی از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد. همین مساله باعث توقف بازی برای چند لحظه شد. ترابی چند دقیقه ای بازی کرد اما در دقیقه ۷ شهاب زاهدی جایگزین ترابی مصدوم شد.

دقیقه ۱۱:

ارسال خطرناک الغنام اولین موقعیت گلزنی النصر را ایجاد کرد که توپ از مقابل سادیو مانه و کریس رونالدو عبور کرد.

دقیقه ۲۰:

توپ در محوطه جریمه روی سر کریس رونالدو فرود آمد اما ضربه کریس را بیرانوند مهار کرد. این نخستین ضربه بیرانوند به سمت دروازه پرسپولیس بود.

دقیقه ۲۴:

ضربه کرنر بروزویچ را مدافعان پرسپولیس دفع کردند.

دقیقه ۳۰:

این بار هم مدافعان پرسپولیس ضربه کرنر بروزویچ را دفع کردند.

دقیقه ۳۵:

پرتاب بلند و سریع اوت پشت مدافعان النصر این تیم را غافلگیر کرد و ارسال زمینی شهاب زاهدی به بازیکنان پرسپولیس نرسید این جدی ترین موقعیت گلزنی پرسپولیس در نیمه اول بود.

دقیقه ۳۶:

النصر گلزنی کرد اما قبل از گل کریس رونالدو که پاس گل را داده بود در موقعیت آفساید قرار داشت.

دقیقه ۳۷:

برخورد حسین کنعانی زادگان با رونالدو باعث مصدومیت هر دو بازیکن شد. کنعانی زادگان بعد از مصدومیت شروع به توضیح دادن برای رونالدو کرد که نحوه برخورد دو بازیکن به چه شکلی بوده است!

دقیقه ۴۲:

پاس زمینی و دقیق مانه در محوطه جریمه به رونالدو رسید که حضور به موقع اسماعیلی فر مانع گلزنی کریس شد.

دقیقه ۴۵+۱:

کریس رونالدو در محوطه جریمه سرنگون شد و اعتقاد به خطای پنالتی داشت! در حالیکه بازی با استفاده از کمک داور ویدئویی قضاوت می شود.

منبع: فارس
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار