مدیران آموزش و پرورش استعفا داده‌اند؟

وزیر آموزش و پرورش گفت: ما باید این اطمینان را به دولت آینده بدهیم که آسان‌ترین وشفاف‌ترین انتقال مدیریت را خواهیم داشت و هرکسی هم فرصت امکان تداوم برایش ایجاد شود حتما استفاده کند و از دست ندهد. این که مدیران آموزش و پرورش استعفا داده‌اند حرف راستی نیست و از پرداختن به چنین دروغ آشکاری بایستی جلوگیری کرد.

مدیران آموزش و پرورش استعفا داده‌اند؟

رضامراد صحرایی در جلسه هم اندیشی دستورالمعل مدرسه تراز سند تحول گفت: از افتخارات این دولت تمرکز بر سند تحول بنیادین است که چند دستاورد مهم داشت، یکی از آن‌ها تصویب راه نقشه و ابلاغ ماده واحد آن بود که یک ریل جدید برای مدیریت نظام آموزش کشور هست نه فقط آموزش و پرورش، مورد بسیار مهم دیگر گنجاندن آموزش به مثابه امر مهم در برنامه هفتم پیشرفت کشور بود.

وی افزود: نکته سوم پر افتخار دیگر کاهش فاصله سند با صحنه بود که تجلی آن در دستور العمل مصوب شورای عالی آموزش و پرورش  تحت عنوان دستور العمل مدرسه در تراز سند تحول بود.

وی تصریح کرد: مسأله تبیین این دستور العمل و تعیین شیوه نامه و تبیین آن در کف مدرسه نیز نکات مهمی است.

صحرایی در ادامه گفت: باید بر گفتمان‌سازی سند در کف مدرسه تمرکز کنیم، شورای راهبردی مرتب این مورد را دنبال کند.

وی افزود: آموزش وپرورش لحظه‌ای قابل توقف نیست و تا آخرین لحظه، خدمت بایستی ادامه یابد. اگر تابستان امسال این تبیین شود در کنار برنامه مهم توانمندسازی معلمان، کار بزرگی انجام گرفته است.

وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: ما باید این اطمینان را به دولت آینده بدهیم که آسان‌ترین وشفاف‌ترین انتقال مدیریت را خواهیم داشت وهرکسی هم فرصت امکان تداوم برایش ایجاد شود حتما استفاده کند و از دست ندهد. این که مدیران آموزش و پرورش استعفا داده‌اند حرف راستی نیست و از پرداختن به چنین دروغ آشکاری بایستی جلوگیری کرد.

صحرایی خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی استعفاء مفهومی ندارد، اگر کسی با این دید در حال کار کردن هست او جمهوری اسلامی را نفهمیده است. انتقال امور از فردی به افراد دیگر طبیعی هست و ما در کار خود متمرکزیم و دارای تجربه فوق العاده‌ای هستیم و دستور العمل برنامه هفتم پیشرفت را حتما به زودی ابلاغ خواهیم کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی در پایان گفت: ما باید در کار خود ثابت قدم باشیم که مصداق حدیث امام علی (ع) است که خدا رحمت کند کسی را که در کار خودش اتقان دارد و کار را بایستی تمیز تحویل داد و آموزش و پرورش همواره نشان داده است محل سیاسی بازی نیست وهرکسی این‌گونه رفتار کند و سیاسی کاری کند، محکوم به نام نیک نخواهد بود، فراموش‌کاری است و نامشان را به نیکی نخواهند برد و تمام آدم‌های خوب نامشان ماندنی است.

 

منبع: ایلنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    اخبار
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    پیشنهاد سردبیر