پزشکیان: عده‌ای فکر می‌کنند عقل کل هستند

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه به مردم قول می‌دهم که دروغ به آنها نمی‌گویم و با آنها صادق خواهم بود، گفت: آمده‌ام تا جایی که از دستم بر می‌آید صدای مردم و پیگیر مسائل و گرفتاری‌های آنها باشم.

پزشکیان: عده‌ای فکر می‌کنند عقل کل هستند

مسعود پزشکیان نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ظهر سه‌شنبه - ۱۲ تیر ۱۴۰۳ - در جمع کسبه و بازاریان میدان شوش با بیان اینکه «این قول را می‌دهم که هیچ وقت دروغ نخواهم گفت و هیچ وعده‌ای که عمل نکنم را نخواهم داد»، اظهار کرد: معتقدم سفره خودمان و دولت را از سفره مردم جدا نخواهم کرد و با تمام وجود تلاش خواهم کرد که مشکل فقر، بیکاری، تبعیض و بی‌عدالتی را برطرف کنم.

وی با تأکید بر اینکه با پشتوانه مردم عزیز خواهیم توانست بسیاری از مشکلات را حل کنیم، گفت: ما باید برای اینکه رونق اقتصادی به وجود بیاید و بتوانیم بازار و صنعت‌مان را رشد دهیم، دروازه‌های کشور را به روی همه باز و بستر را به گونه‌ای فراهم کنیم که تاجران، خریداران و فروشندگان ما بتوانند با دنیا ارتباط داشته باشند؛ چرا که نمی‌شود با دست‌های بسته و در درون یک قفس توسعه و اشتغال ایجاد کرد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: ما کاری خواهیم کرد که ان شاءالله از طبقه‌ای که قدرت پرداخت مالیات ندارند و از آنهایی که زندگی‌شان با این روند نمی‌چرخد، مالیات گرفته نشود؛ همچنین تلاش خواهیم کرد که با کمک کارشناسان و خود بازاریان و مردم راهی را در پیش بگیریم که موجب سربلندی کشورمان شود.

پزشکیان گفت: نگاهی در کشور به وجود آمده و یک گروه تصور می‌کنند که عقل کل هستند و دیگران هیچی حالی شان نیست؛ این درحالیست که همه مردم در این کشور حق دارند و می‌توانند تصمیم بگیرند و می‌توانند برای زندگی خودشان مشارکت کنند؛ نباید اجازه دهیم یک عده تصور کنند که فقط آنها حق دارند حرف بزنند و بگویند که ما مردمیم و دیگران مردم نیستند؛ در حالی که هم ما مردم هستیم و هم ۶۰ درصدی که در انتخابات شرکت نکردند، مردم هستند و حق دارند و ما موظفیم حرف آنها و صدای‌شان را بشنویم.

وی با بیان اینکه «ما موظفیم صدای کسانی را که شنیده نمی‌شود، بشنویم»، اظهار کرد: من آمده‌ام تا جایی که از دستم برمی‌آید صدای مردم و پیگیر مسائل و گرفتاری‌های آنها باشم. به مردم قول می‌دهم که دروغ به آنها نمی‌گویم و با آنها صادق خواهم بود و امیدوارم خدا من را شرمنده مردم نکند و ما خدمتگذار مردم باشیم.

هواداران پزشکیان در بازار شوش با سر دادن شعارهای، «پزشکیان پزشکیان»، «یاشاسین یاشاشین» و «صل علی محمد طبیب جمهور آمد» به استقبال وی رفتند.

 

منبع: ايسنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    اخبار
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    پیشنهاد سردبیر